Izmēri - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Izmēri

Sveikas:)

pasutiju skriesanas topu 10to izmeru sportsdirecta.. ok bik mazliet par stipru apspilets.. tgaa vins sen jau pardots, tad nu domaju sutisu tadu pasu tikai izmeru lielaku 12to.

Tad nu sodien beidzot atnaca otrs tops tads pats..pati prieciga..vot beidzot deres:D haaa:D Tiku majas.. tulin merisu..a tiku puscela jau un jutu ka nav kautkas..uzvelku lidz galam..protams..atkal neder.. ne grama lielaka nav par to 10taa izmera topu..sitais 12tais tiesi identisks..

Vai jums kadai ta ir gadijies?nesaprotu ka ta var but:D 

Vel treso reizi atkal sutit izmeru lielaku laikam negribas wairs:P

03.04.2014 16:49

> winnis

> Kristiāne Tišanova

katrai firmai ir savi parametri 

Labots: šodien, 16:39

Tas ka katrai firmai ir savi parametri tas jaa..bet nu nebiju gaidijusi ka 2 izmeri var but vienadi:D

domaaju, ka kaads ir vnk kludijies, un pieshtampeejis ne to izmeeru Смеюсь

03.04.2014 16:52

> Kristiāne Tišanova

> winnis

> Kristiāne Tišanova

katrai firmai ir savi parametri 

Labots: šodien, 16:39

Tas ka katrai firmai ir savi parametri tas jaa..bet nu nebiju gaidijusi ka 2 izmeri var but vienadi:D

domaaju, ka kaads ir vnk kludijies, un pieshtampeejis ne to izmeeru Смеюсь

Ma ari ta skiet:D

Tieši tādu pašu gribēju sūtīt, bet pārdomāju pēdējā momentā, jo jau tik daudz bija citu līdzīgu maiciņu. Fjū.... Baigi labi. :D   Pārējās visas pēc izmēra- der labi.

Bet Karrimor biksēm gan kaut kas ar izmēru nebija ok... uz 12 izmēru viduklī 60 cm un nestaipās necik. Es meitai tādas varētu vilkt. Pašas bikses ok, bet viduklis tik šaurs- traks. Es savu ābolveidīgo ķermeni vispār varu necerēt tur dabūt iekšā! Pārsteigts

03.04.2014 17:32

Man par laimi vismaz ar biksem ok.. ja ta vidukla josta ir gan pastringra..bet wismaz der:) 

03.04.2014 17:53

Man identiski bija ar šīm biksēm: http://www.sportsdirect.com/golddigga-jeggings-ladies-678023?colcode=67802306

11 - 16 с 16