atrāk nopārdevu ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

atrāk nopārdevu ;)

Sveiki!

Par kurām precēm, kad tās lieciet tirgošanā, jūs variet teikt, ka šo tiešām nopirks ātri Smejošs Ir kaut kāds čujs? Kuras no jūsu piedāvātajām precēm ir pircēju pamanītas- Kleitas? Kurpes Somas? Auskari?

30 Ответы

Taas, kuraam atlaides. Vēsais

atrak perkas mana gadijuma apavi,kleitas,bikses

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Pilnīgi pekrītu- labas mantas par mazām naudiņām aiziet visātrāk! Aci miedzošs 

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Pilnīgi pekrītu- labas mantas par mazām naudiņām aiziet visātrāk! Aci miedzošs 

Manā skatījumā ir vairāki kritēriji, protams, pirmā būs atbilstoša cena, pēc tam kvalitāte un vēl ļoti svarīgs faktors ir bilde, ja būs nobildēts uz putekļainas grīdas vai fonā būs bardaks, nedomāju,ka pircēju tas "paķers" bet ja būs skaisti uz pakaramā,un uz skaista fona,tas daudz izteiks! :))

Es bērnu drēbītes pārdevu ļooooti ātri!Tagad tikai dažas palikušas,bet no savām drēbēm-nav tādu lietu,kuras nopērk ātrāk!

Kopumā no savām drēbēm ešmu pārdevusi ļoti maz,jo man tāds netradicionāls izmērs-42! :D Visur figurē pārsvarā mazie izmēriņi vai arī lielie 44+! Es kaut kur pa vidu visam :(

kleitas un apavus par lētām naudām.

> Ievy

Es bērnu drēbītes pārdevu ļooooti ātri!Tagad tikai dažas palikušas,bet no savām drēbēm-nav tādu lietu,kuras nopērk ātrāk!

Kopumā no savām drēbēm ešmu pārdevusi ļoti maz,jo man tāds netradicionāls izmērs-42! :D Visur figurē pārsvarā mazie izmēriņi vai arī lielie 44+! Es kaut kur pa vidu visam :(

Sveikas.

Esmu šeit diezgan nesen, grūti par šo tēmu spriest, bet izbrīna tikai fakts, ja liec un tirgojies, bet nedēļu neatbild uz ziņu, laikam jau citiem nav svarīgi izpārdot, atbrīvoties no drēbēm.

Uzrīkoju pat akciju, esmu gatava andelēt brīvdienās savā dzīvoklī, šobrīd atsaucība nulle.

Un mans izmers ir 40/42, kas tiešām šeit reti sastopamsAci miedzošs

Kleitas ātri pārdodas!

Agrak atri gaja pardosana bernu drebes,un kleitas,bet pedeja laika seit vispar nevaru neko pardot,tikai facebook gruppas. :(

1 - 10 с 30