atrāk nopārdevu ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

atrāk nopārdevu ;)

Sveiki!

Par kurām precēm, kad tās lieciet tirgošanā, jūs variet teikt, ka šo tiešām nopirks ātri Smejošs Ir kaut kāds čujs? Kuras no jūsu piedāvātajām precēm ir pircēju pamanītas- Kleitas? Kurpes Somas? Auskari?

30 Ответы

Man ātrāk iet mēteļi un virsjakas:)

Diezgam labi pērk bērnu drēbītes.... Šobrīd arī izpārdodu tās... :-)

man atrak tas kuram zemas cenas,lai gan man viss ir pa leto;)

laikam viss kas ir labs un lēts ātri atrod Jaunu saimnieci :)

noteikti bluzites pa letam naudiņām ātrāk izpērk :)

Bija ta,ka man seit bija ieksa daudz jacinas/metelisi pa 5 eur,pirmo nedelu neviens negribeja (pa ko brinijos,nevienam nevajag 1sezonu nostaigatu jacinu,divaini...)  bet,ja pec ned jau saka pirkt vinus.:)

Ari kurpes paskatoties skapi ir krietni mazak palikusas.

Mani čujs parasti pieviļ. Visātrāk aiziet nez kāpēc lietas, kuras nodomāju - šito jau nepirks :D Man gaume atšķiras no vairākuma laikam. 

Manuprāt, viss jau atkarīgs no gadalaika - ziemā bikses izker ātri, pavasarī kleitas, kombīšus. Tāpēc attiecīgi sezonai arī izvietoju sludinājumus, tagad viss pilns ar kleitām un blūzēm, drīz arī sandales varēs sākt likt! :)

visātrāk aiziet kleitas un blūzes:)

Šī nu ir tā lieta, kur nekādi principi nedarbojas :)))) Dārgo zīmolu kosmētika gan pirmā aiziet :)

Jau rudenī, kad sāku izpārdot meitas skapi, saskatīju likumsakarību – lieta var mēnesi atrasties atversakpī, foto vien daži skatījumi un pēkšņi to apģērba gabalu vajag vairākām uzreiz. Piemēram, vienu skaistu, vienreiz vilktu „H&M” kleitiņu pēkšņi vajadzēja 4(!) lietotājām uzreiz. Tad gan brīnījos.

11 - 20 с 30