atrāk nopārdevu ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

atrāk nopārdevu ;)

Sveiki!

Par kurām precēm, kad tās lieciet tirgošanā, jūs variet teikt, ka šo tiešām nopirks ātri Smejošs Ir kaut kāds čujs? Kuras no jūsu piedāvātajām precēm ir pircēju pamanītas- Kleitas? Kurpes Somas? Auskari?

> Princeses mamma

Jau rudenī, kad sāku izpārdot meitas skapi, saskatīju likumsakarību - lieta var mēnesi atrasties atversakpī, foto vien daži skatījumi un pēkšņi to apģērba gabalu vajag vairākām uzreiz. Piemēram, vienu skaistu, vienreiz vilktu „H&M" kleitiņu pēkšņi vajadzēja 4(!) lietotājām uzreiz. Tad gan brīnījos.

Jā, šitas gadās bieži, nesaprotu ar ko saistīts:)

> Vēsma

> Princeses mamma

Jau rudenī, kad sāku izpārdot meitas skapi, saskatīju likumsakarību - lieta var mēnesi atrasties atversakpī, foto vien daži skatījumi un pēkšņi to apģērba gabalu vajag vairākām uzreiz. Piemēram, vienu skaistu, vienreiz vilktu „H&M" kleitiņu pēkšņi vajadzēja 4(!) lietotājām uzreiz. Tad gan brīnījos.

Jā, šitas gadās bieži, nesaprotu ar ko saistīts:)

...Pilnīgi piekrītu,tā regulāri notiek -gluži vai MISTIKA kaut kāda! Smaidīgs

07.04.2014 13:12

Piekrītu . Tā ir bieži, ka manta nostāv kādu laiku un neviens neinteresējas. Tad uzrodas kāda, kas lūdz rezervēt , un pēkšņi sarodas arī citas gribētājas.

07.04.2014 13:27

hah...pilnīgi piekrītu par mistiku :D man arī bieži taa notiek, ka staav ilgu laiku un nevienai nav vajadzīgs, pēc  tam vienaa dienaa 3-4 meitenes raksta par vienu lietu :)

man visaatraak aiziet kleitas, mēteļi un virsjakas, šajaa ziemaa mani ļoti paarsteidza viens gadījums - sieviete nopirka no mana skapja mēteli pa pastu ar priekšapmaksu 150 eur izmēraa, nevarēju noticēt, ka vēl ir tik uzticīgi cilvēki, uzreiz ienaaca praataa doma - lai Jums nekad nenaaktos pievilties cilvēkos :)

07.04.2014 13:48

> Karina

hah...pilnīgi piekrītu par mistiku :D man arī bieži taa notiek, ka staav ilgu laiku un nevienai nav vajadzīgs, pēc  tam vienaa dienaa 3-4 meitenes raksta par vienu lietu :)

man visaatraak aiziet kleitas, mēteļi un virsjakas, šajaa ziemaa mani ļoti paarsteidza viens gadījums - sieviete nopirka no mana skapja mēteli pa pastu ar priekšapmaksu 150 eur izmēraa, nevarēju noticēt, ka vēl ir tik uzticīgi cilvēki, uzreiz ienaaca praataa doma - lai Jums nekad nenaaktos pievilties cilvēkos :)

Ir, ir vēl uzticami un uzticīgi cilvēki. Man par laimi nekad nekādas problēmas nav bijušas, visas pircējas un pārdevējas godīgas.

07.04.2014 16:59

Jap,kleitas parast aatri nopeer,tik soreiz divas man jau muuziibu staav :d

07.04.2014 17:15

> Laura Nele

Manuprāt, viss jau atkarīgs no gadalaika - ziemā bikses izker ātri, pavasarī kleitas, kombīšus. Tāpēc attiecīgi sezonai arī izvietoju sludinājumus, tagad viss pilns ar kleitām un blūzēm, drīz arī sandales varēs sākt likt! :)

Pilnīgi piekrītu un manupraat otrais galvenais NOTEIKTI IR BILDE!Piemēram vienmēr ar patiesu prieku aplūkoju Laura Nele piedaavaajumu - nu super viss uzskataami nobildēts un konkrēti aprakstīts :)

07.04.2014 17:32

Bet jaa - kleitas man aiziet parasti aatraak par visu :)

07.04.2014 18:03

> puma422

> Laura Nele

Manuprāt, viss jau atkarīgs no gadalaika - ziemā bikses izker ātri, pavasarī kleitas, kombīšus. Tāpēc attiecīgi sezonai arī izvietoju sludinājumus, tagad viss pilns ar kleitām un blūzēm, drīz arī sandales varēs sākt likt! :)

Pilnīgi piekrītu un manupraat otrais galvenais NOTEIKTI IR BILDE!Piemēram vienmēr ar patiesu prieku aplūkoju Laura Nele piedaavaajumu - nu super viss uzskataami nobildēts un konkrēti aprakstīts :)

Vai, tiešām prieks dzirdēt! :)

08.04.2014 13:16

Paldies Smejošs

21 - 30 с 30