Brokastīs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Brokastīs?

Ko jūs parasti ēdat brokastīs?

Manā ēdieknartē parasti ir musli ar jogurtu + kāds auglis Smejošs Uz ātro, lai var skriet darbos Neizlēmīgs

11 Ответы

kafija..

varbut kada maiziite,bet tas taa ar "gariem zobiem"..jo nav estgribas no ritiem..un vispar ikdiena slikta estgriba..

driz jau varesu pieteikties kadaa skapii par pakaramo jo apgerbs uz mani izskataas kaa uz pakaramaa:D

Labrīt!

Es parasti katru dienu ēdu ko citu, taču īpaši brokastīs neko daudz nevaru ieēst.

šodien divas arbūza šķēles.

vakar mazais jogurtiņš ''smile''

Aizvakar divi biezpiena sieriņi ''kārums''

Kaut ko no veģitrātarjiem ēdieniem. Neko daudz jebkurā gadījumā. Es pa visu dienu varu apēst tikai vienu eko jogurtu un pietiek man ar to līdz vakaram :)

Standartā - kafija + grauzdēta graudu  maizīte ar sieru.

Brīvdienu rītos - pankūkas ar medu un banānu vai kādu omītes ievārījumu. MMMM, mīlu brīvdienu rītus Vēsais

Tā kā mīlu pasportot, man brokastis ir galvenā ēdienreize - noteikti sātīgas.

Pusdienās un vakariņās ēdu salīdzinoši maz.

Noteikti kafija, klāt dažādas omletes (ar spinātiem un mocarellu/cīsiņiem/tomātiem/puraviem un klāt salāti) vai putras, vai vienkārši jogurtā iejauktas ātri vārāmās auzu pārslas. Dažreiz pavisam vienkārši - maizītes ar svaigo sieru vai biezpienu (vislabāk garšo čiabatas vai Fazer "mellā" maize ar sēklām). Vēl ļoti garšo kliju brokastu pārslas ar žāvētiem augļiem un pienu!!

Ai, pilnīgi sagribējās brokastis :D

Исправлено 12.07.2013 14:21

Agrāk ēdu gaļu apceptu ar pipariņiem un citronu, bet tad vienbrīd gaļa uz akciju mazāk bija un pārgāju uz kko, kas nav tik ilgi jātaisa - parasti tās tostermaizes, kas no abām pusēm, ar pildījumu, baltās vai rupjmaizes, vai kabacīši ar tomātiņiem un sieru pāri. Citreiz, ja ir, vakariņu parpalikumi.. Vienvārdsakot, diezgan normāli, ja ne pat smagi ēdieni, jo brokastis paēst man ir svarīgi - rodas visa enerģija domāšanai. Un neaizmirsīsim kafiju, kas palīdz to visu sagremot. Pēc tam, neēdusi pusdienas varu izturēt līdz dienas vidum, ja ne pat vakaram.

Pa brīvdienām gan kas pagadās - nav ātri jātaisās tāpēc ar gatavošanu vai knakstīšanos var izpausties (:

tostermaizes  vai retāk olas (ceptas/vārītas) Nevainīgs + tēja aukstā laikā, jo kafiju nedzeru

kafija ar kreejumu,bet kafija ne taapeec,ka pastaav uzskats,ka pamodina un blaa,blaa,bet vnk kafija un maiziites- katru dienu :D tikai tas,ko lieku uz maiziites pamainaas.

pārsvarā auzu pārslu putras Smejošs veselīgi!

Neesmu kafijas fane- ziemā dzeru dažādas tējas, vasarā ūdeni... Aci miedzošs

1 - 10 с 11