Smuki blondi mati - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Smuki blondi mati

Sveikas!Jautājums tām,kas balina/krāso gaišus matus. Cik zinu un esmu tikai tā darījusi,lai iegūtu skaistu,intensīvi gaišu, bet ne riebīgi dzeltenu matu toni, parasti sākumā matus izbalina,tad liek gaišo krāsu pa virsu. Varbūt kāda tomēr zina un var ieteikt  labu krāsu,kas padara izteikti gaišus matus, pat iepriekš nebalinot? Paldies,gaidīšu padomus Skūpsts

Paldies, meitenes, ka laipni padalījāties ar padomiem!

Man acīmredzot ir tas trakais pigments,kas izdabūnams no mata tikai ar 9-12% balinātāju- nevaru saprast, vai ir vērts riskēt un uzlikt uzreiz krāsu uz patreiz ataudzētiem brūnajiem,negribu būt cālis vai burkāns! Un tā vislaiku: kad izbalinu-gribās atpakaļ dabiskos, kad ataudzēju- gribas balināt Smejošs 

07.04.2014 08:06

Man pašai ir tāda pati problēma. esmu pati ar diezgan gaišiem matiem, bet tikt pie blondiem sarežģīti - ļoti stiprs pigments matiem. Esmu izmēģinājusi dažādas frizētavas, tad mājās ar dažādām Loreal utt., krāsām tā sabojājot matus. Vislabākais rezultāts ir INOA krāsa un prasmīgs meistars.

07.04.2014 12:29

> Izpardodu! -Reita-

> Alda

Pallete,nummuru neatceros,atceros tik meiteni :) C10 laikam,Tik nevajag nem kur krasas nosaukuma ASH,man personigi paliek iezalgani :D Ari piekritu,ka atkarigs no matu pigmenta,pazina ari kraso ar tadu pasu ka es,katrai izskatas savadak.

pallete esot viena no sliktakajam krasam.(pate loti sen neesmu izmantojusi sis firmas piedavajumu) tas ari ir dzirdets no frizieriem.

Mati ara nekrit un krasa apmierina.Frizieriem ka tik savejas krasa nopardotKliedzošs

07.04.2014 12:54

Man arii visadi gajis ar matu balinaashanu.

Man vienmér ir melni vai tumsi bruuni mati, cik sevi atceros. Nu un vienreiz pienaaca briidis paarmainjaam. :D Takaa man draudzenes ir pabeigushas frizierskolu, uzticeju vinjaam pienaakumu.

Saakumaa domaaju pakapeniski pariet. No sakuma dazhas skjipsnas un tad jau redzes pie kaa novediis. 

Ak tas pigments, man tikai BALINOT ar kaadu 3x sanaca kaut cik normaals tonis, kadu velejos. :D Panjemu vel dazhas skjipsninjas klaat - un atkal tas pats -vairakas x jabalina...

Velaak sapratu, ka tie gali un pashas skjipsnas taa sabojaati, ka nepuuleshos vel visus kraasot un balinaat. taa arii sevi veel blondu neesmu ieraudziijusi :D

p.s. atvainojos par garumziimeem. 

07.04.2014 13:31

Man ir tumši blondi dabīgie mati... gandrīz brūni, pērku palette C9 platīnblondo toni-sirmo... un sanāk super balti mati.. nepaliek dzelteni.. krāsoju 1x mēnesī!

07.04.2014 13:32

Es lietoju ikdienā Pallete E20. It kā klāt ir nedaudz balinātāja,bet tomēr skaitās kā krāsa. Man nekādu sūdzību un mati balti,ne dzelteniigi,ne pelēcīgi. Draudzene savus tumši brūnos nokrāsoja ar šo krāsu un uzreiz bija gaiši,bet dzeltenīgi,otrajaa reizē jau super bija :))

07.04.2014 13:37

Un jā.. visi runā slikta ta palette... man mati nav sabojāti, tik cik galiņi mazliet aplūzuši... bet tas viss ir nogriežams :) Pirms mēneša biju pie frizieres... prasīja ko daru ar saviem matiem, ka viņi man tik mīksti un spīdīgi... saku neko! Mazgāju ar fruktis krāsotiem matiem un krāsoju ar paletti... šad tad pieķeros matu taisnotājam... (krāsoju pati, pie friziera biju 5 gadus atpakaļ) :)...

Takā..velns nav tik melns kā to mālē :) 

Ar citām krāsām NEKAD neēsmu dabījusi to toni kas man ir šobrīd uz galvas :D

07.04.2014 22:46

Исправлено 08.04.2014 10:40

Smaidīgs

07.04.2014 22:46

Исправлено 10.04.2014 09:48

Vēlreiz mīļš paldies visām,kas dalījās pieredzē- varbūt jāpamēģina uz atsevišķām šķipsnām dažādas krāsas un jāvēro, kāda tad būs pigmenta reakcija uz katru no tām Smaidīgs

11 - 19 с 19