GTA - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

GTA

Sveikas, variet varbūt man palīdzēt.? Kā es varētu lejupielādēt GTA, tas nav tik vienkārši kā liekas. :D It kā lejupielādēju bet lai spēlētu nu nekā, nēesmu viena no tajām gudrītēm kura saprot visu no šīm lietam, bet spēlēt taču gribās. ;d

07.04.2014 18:04

Baaaigi gari jāstāsta :/ Nav kāds radugabals, kas mācētu..?

07.04.2014 18:15

Iekačaa Dimond tools vai kkaa taa. Tas ir virtuaalais disks, caur kuru var iekačaat spēli bez diska.

07.04.2014 18:23

> Inky

Baaaigi gari jāstāsta :/ Nav kāds radugabals, kas mācētu..?

Diemžēl nē, neviens neko nezin.

07.04.2014 18:24

> MaZaRiiTe

Iekačaa Dimond tools vai kkaa taa. Tas ir virtuaalais disks, caur kuru var iekačaat spēli bez diska.

Man jau ir šis Deamon tools, bet ko tālāk lai dara nav ne jausmas.  kā tieši jālejupielādē ar šo ten nezinu.

07.04.2014 18:26

uzinstalē DAEMONT  tools, ja nav un caur to atver virtuālo disku, ko lejuplādēji instalēšanai.

Parasti tur, kur lejuplādē, jābūt norādītiem soļiem, kā jāinstalē, ja nav, tad jābūt readme failam pie instalācijas. Ja arī tā nav, tad var skatīties komentāros. (kā arī komentāros reizēm pieraksta arī sērijas numuru (serial key).

07.04.2014 19:29

> kriksis

> MaZaRiiTe

Man jau ir šis Deamon tools, bet ko tālāk lai dara nav ne jausmas.  kā tieši jālejupielādē ar šo ten nezinu.

Varu vēlāk apskatīties kobkreti pēc kādiem soļiem es instalēju visu, bet tikai Tgd neesmu pie pc

07.04.2014 19:35

Mount CD -> ieliec tur to rar failu, kas Tev ir un automātiski vajadzētu parādīties autorun. Vai arī manuāli palaižot autorun.exe.

1 - 7 с 7