Pret iesnām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pret iesnām

Sveikas, varbūt kāda var ieteikt kaut ko kas palīdz atbrīvoties no iesnām, vinās jau mani ir nomocijušas, nezinu vairs ko iesākt. :(

21 Ответы

vibrocil

Iesaku Coldistan deguna krēmu. :)

Es ŠEIT pirku lavandas terapeitisko ēterisko eļļu, kuru pasmērēju pie deguna, kā arī papildus On Guard Beadlets - terapeitisko ēterisko eļļu maisījumu  - mazi ēterisko eļļu zirnīši jāizkausē mutē. Palīdz ne tikai pret iesnām, bet vispār nesaslimt. Armotarerapija ir lielisks veids kā ārtsēt bez antibiotikām un citām nevajadīgām zālēm. 

> zanux

Es ŠEIT pirku lavandas terapeitisko ēterisko eļļu, kuru pasmērēju pie deguna, kā arī papildus On Guard Beadlets - terapeitisko ēterisko eļļu maisījumu  - mazi ēterisko eļļu zirnīši jāizkausē mutē. Palīdz ne tikai pret iesnām, bet vispār nesaslimt. Armotarerapija ir lielisks veids kā ārtsēt bez antibiotikām un citām nevajadīgām zālēm. 

kur tādas nopirkt?

Man loti labi palīdz Nodryl  un Rinogēls.

Es izmantoju veco labo alveju!:)

nodryl 

ļoti labs tikai uz recepti, bet iesnas aizdzen prom dienas laikā 

Pilinu uz spilvena pāris pilienus Dižegles eļļas (tikai dabīgās), kas naktī atvieglo elpošanu, un noteikti izvēlētos kko no vietējiem ražotājiem, tomēr mūsu zinātnieki ir līmenī Skūpsts

> Parfait

Pilinu uz spilvena pāris pilienus Dižegles eļļas (tikai dabīgās), kas naktī atvieglo elpošanu, un noteikti izvēlētos kko no vietējiem ražotājiem, tomēr mūsu zinātnieki ir līmenī Skūpsts

Man ir tāda ziede Lorozīvs kas ir profilaktisks līdzeklis degunam, kaklam un smaganām. Ražota Latvijā.

Mans ārsts iesaka, ja negribi iedzīvoties hroniskās- Quixx Extra, kā arī pašai patīk Lorozols. 

1 - 10 с 21