Pret iesnām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pret iesnām

Sveikas, varbūt kāda var ieteikt kaut ko kas palīdz atbrīvoties no iesnām, vinās jau mani ir nomocijušas, nezinu vairs ko iesākt. :(

21 Ответы

> Aiga S Akcija!

> Parfait

Pilinu uz spilvena pāris pilienus Dižegles eļļas (tikai dabīgās), kas naktī atvieglo elpošanu, un noteikti izvēlētos kko no vietējiem ražotājiem, tomēr mūsu zinātnieki ir līmenī Skūpsts

Man ir tāda ziede Lorozīvs kas ir profilaktisks līdzeklis degunam, kaklam un smaganām. Ražota Latvijā.

Tas pats, arī kaklam ideāls, pat strutojošo angīnu ir izārstējis Aci miedzošs

Mums maajaas vienmēr ir Otrivin Total, ļoti labi un atri palidz gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Jūras izpūšamais ūdens vai xymelin ar menthol efektu, uzreiz palīdzēs unnav tik daargs, aptuveni 3,80 maksaaja vai kkaa taa :)

Tikai un vienigi negarsigais Rinodex sirupsSmejošs Ja iedzer lidz ko pamanami pirmie simptomi,iesnas pazud :) Ir divu veidu-iesnam un alergiskam iesnam,iesnam un klepum.Maksa tagad jau ap 7 eiro(kad tikko paradijas-nedaudz pari 2Ls Pārsteigts),bet ir to verts.

Pats labākais, kas var būt, ir Lorozīvs, bet nav patīkams. Smejošs

Tad man palīdz dažādi pūšamie ar mentolu. Smaidīgs

Исправлено 11.02.2015 13:36

Rinogēls Smaidīgs

Delufen - iedarbīgs :)

> skarca

Rinogēls Smaidīgs

Labots: šodien, 13:36

Pašlaik tieši lietoju Rinogēlu. Neteiksim , ka ļoti labi palīdz, bet palīdz. :)

Man palīdzēja sviesta smērēšana nāsīs 3-4 dienas un iesnas vairs nebija. Ieteica daktere.

Man palīdzēja sviesta smērēšana nāsīs 3-4 dienas un iesnas vairs nebija. Ieteica daktere.

11 - 20 с 21