Swedbank kodu karte - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Swedbank kodu karte

Meitenes vai piezvanot uz banku var uzzinat kodu kartes ciparus?!

man atplisa malina un 3 kodu ciparus tagad neredzu :( un Ja paprasis tieši tos I-banka ielogojoties netikšu iekša :(

ta ka neesmu LV robeźas tapec prasu Jums varbut zinst :) Lai zinu ir verts zvanit :)

15 Ответы

Esmu diezgan labi pārliecināta, ka nē - jāiegādājas jauna kodu karte :(

nē, jāmaina būs jauna kodu karte

Nu jau gan par vēlu, bet šādiem just in case gadījumiem iesaku kodu karti pārrastīt vai pārfotografēt. Lai ir kāds dubulikāts.

un Ka ir Ja es ielogojos un pekšni man uzprasa to koda nr! Vai pec kada laicins logojoties iekša vins prasis to pašu nr vai jaunu? Jo esmu ieverojusi kaut ko nepareizi uzpied logojoties iekša un no Jauna atkal prasa ievadit to Pašu kodu!

> klimovicha88

un Ka ir Ja es ielogojos un pekšni man uzprasa to koda nr! Vai pec kada laicins logojoties iekša vins prasis to pašu nr vai jaunu? Jo esmu ieverojusi kaut ko nepareizi uzpied logojoties iekša un no Jauna atkal prasa ievadit to Pašu kodu!

Vismaz SEB bankai prasa visu laiku to pašu līdz neieraksta pareizu. SWED neesmu pētījusi.

> Miss Gorgeous

> klimovicha88

Vismaz SEB bankai prasa visu laiku to pašu līdz neieraksta pareizu. SWED neesmu pētījusi.

Man tada nojauta kad swed laikam ari tas pats :(

Kādreiz man arī man tā ir gadījies, ka prasa atkal to pašu kodu, kuru jau biju ievadijis iepriekšējā reizē..

Un kodu karti pa pastu var sanemt? parasto karti suta pa pastu un Ka ar kodu karti? 

Piezvani uz SWED, viņi Tev paprasīs meitas uzvaardu, suņa vaardu un t.t., ko esi minējusi anketaa, kaa papildus datus par sevi. Ja varēsi atbildēt, sniegs risinaajumu. Vismaz man taada pieredze.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Piezvani uz SWED, viņi Tev paprasīs meitas uzvaardu, suņa vaardu un t.t., ko esi minējusi anketaa, kaa papildus datus par sevi. Ja varēsi atbildēt, sniegs risinaajumu. Vismaz man taada pieredze.

Oi kur tie gadi, neko neatceros! :( zinu Tik drošiem pirkumiem paroli! Kodu kartes atlikushos kodus... es pat neatceros tadu anketu :D

1 - 10 с 15