Starpgadijumi ar post24!!!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Starpgadijumi ar post24!!!?

Kadai ir bijis,ka neatnak sms? man sutijums jau ir no 9.datuma pakomata.bet sms nav atnakušas. ko man darīt?

11.04.2014 23:45

Es zvanītu uz Postu un prasītu tur ko man darīt. Tādi lieli starpgadījumi bijuši nav, bet vienreiz bija, ka sūtīju paciņu un neizdrukājās adrešu uzlīme, mēģināju sazvanīt, necēla, paku ieliku pakomātā, bet pēc pāris minūtēm atzvanīja paši, apskaidroju, ka ieliku paku bez uzlīmes, apsolīja visu nokārtot un arī nokārtoja, meitene paciņu saņēma laicīgi.

11.04.2014 23:51

es jau domaju,ka paciņa vienkārši kavējās.bet tad man atsūtīja kodu,un jā-paciņa jau stav no 9.datuma pakomātā. Rit sestdiena un noteikti nevienu arī nesazvanīšu...

12.04.2014 00:02

Man vairakas reizes ta bijis es parasti sekoju liidzi pierakstu visu un tad ja 4 dienu laika nav zvanu viniem :)

12.04.2014 00:05

Nu rekur ir visi kontakti un jā klientu centrs sestdienās nestrādā, bet vismaz var uzrakstīt ziņu, galvenais, lai to paku neaizsūta atpakaļ:

https://www.post24.lv/kontakti

Man vienreiz uz mēnesi paka pazuda- rakstīju viņiem iesniegumu ar kompensācijas prasību(paraugs laikam bija mājaslapā,cik atceros), un, tavu brīnumu- pāris dienu laikā paka tika atrasta un piegādāta! Aci miedzošs

12.04.2014 09:52

man 2x bijushi starpgadiijumi,kad neatnaak sms,bet paka jau nedeelju esot klaat,zvaniiju pati,kaa pazvanu taa sms atsuuta...

1 - 6 с 6