labdarība? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība?

Varbūt zināsiet- kur Rīgā var nodot bērniņu drēbītes labdarībai? Baigā kaudze sakrājās, visas labā stāvoklī, ārā mest patiešām negribās, bet nevieniem draugiem nav gaidāmi mazie, lai pieglabātu. Varbūt tepat kādai vajag? Ir gan puisīšiem gan meitiņām.

12.04.2014 17:51

https://www.facebook.com/groups/427477637354068/

12.04.2014 17:57

var arii ss.lv sadala beerniem, uzrakstiet ka atdodit kam vajam. Ir daudzi kuri nrvar atlauties vissu nopirkt.

12.04.2014 17:58

Liekas ka atklāju labu diskusiju! :) gan jau vēl kādām dāmām tāda pati situācija, ka plīst skapis pušu bet nekas vairs neder :D

12.04.2014 17:59

ja nu kādam vajag drēbītes bērniem, man šis tas ir, varbūt es arī no kā tieku pēkšņi vaļā ;)

12.04.2014 18:03

bērnu namiem parasti noder.. FB grupās ik pa laikam vāc priekš Kapseļu ielas bērnu nama (bebīši).. pie Kalnciema tilta (pirms "Spices").. arī pamperus tur dikti gaida (pēc info no meitenēm, esot parezdēts pa 2 gab. uz dienu)..

12.04.2014 18:06

Ceru,ka autore neapvainosies,bet varbūt kādai meitenei vajag XS - M izmēra drēbes?Man ir daudz ko vēlos atdot,varbūt kādai noder ;)

12.04.2014 18:49

Ja vēl kādai meitenei ir liekas bērnu (puisīšu) drēbītes, apaviņi labā stāvoklī (86+cm, apaviņiem 21.+ izm.), priecāšos dot tām jaunas mājas. :)) Vai arī sieviešu apģērbiem labā stāvoklī (32./34. izm.) par simbolisku samaksu.

12.04.2014 19:02

Sveikas varbuut kadai ir uz 80 sakot kadas meitenu drebites ko gribetu labam merkim atdot 3 bernu maminai :) ?? tas nav man bet draudzenei kura audzina viena 2 meitas un vienu puiku  un  no socijalajiem vina nepienem palidzibu jo vini pamatigi vinu izsmeja tapec  vairs palidzibu viniem neludz... UN butu labi ja buutu ari uz vinu kada drebe uz M izmeru apmeram :)

ES  katru nedelu vinai un vinas berniem ko aizvedu  no drebem un produktiem bet   man nav tik daudz lietas lai vareetu vinai pilniba palidzet :( Vina ir jauks cilveks un berninni ari milli nespeju nepalidzet vinai .. tapec lugssu jusu palidzibu... 

Esmu pamanijusi tem cilvekiem kam tiesam iet slikti vini neies lugt palidzibu vina ir viens no tiem cilvekiem...  

Vinai pat mebeles nav  ...  vienu skapiti aizvedu bet taja jau neko nevar salikt isti...

Bussu loti prieciga un vina ari ja vares kads kaut mazdrusku palidzetu :)

12.04.2014 19:09

> Littleme

Ja vēl kādai meitenei ir liekas bērnu (puisīšu) drēbītes, apaviņi labā stāvoklī (86+cm, apaviņiem 21.+ izm.), priecāšos dot tām jaunas mājas. :)) Vai arī sieviešu apģērbiem labā stāvoklī (32./34. izm.) par simbolisku samaksu.

šī nav labdarība, bet tirgošanās. Labdarība ir, ja atdod un pretī neko neprasa, tikai paldies!

Par tēmu - vienmēr var atdot drēbītes ziedot.lv vai jebkurā baznīcā.

12.04.2014 19:16

> Sabīne

> Littleme

šī nav labdarība, bet tirgošanās. Labdarība ir, ja atdod un pretī neko neprasa, tikai paldies!

Par tēmu - vienmēr var atdot drēbītes ziedot.lv vai jebkurā baznīcā.

??? Nesapratu Tavu komentāru! Ne jau es gribu pārdot! Gribu apģērbt savu bērniņu un sevi, tā kā šobrīd nav tam līdzekļu, apjautājos, vai kādam nav kas lieks, ko atdot vai pārdot par simbolisku samaksu.

11 - 20 с 28

Тема закрыта