labdarība? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

labdarība?

Varbūt zināsiet- kur Rīgā var nodot bērniņu drēbītes labdarībai? Baigā kaudze sakrājās, visas labā stāvoklī, ārā mest patiešām negribās, bet nevieniem draugiem nav gaidāmi mazie, lai pieglabātu. Varbūt tepat kādai vajag? Ir gan puisīšiem gan meitiņām.

12.04.2014 19:23

Исправлено 12.04.2014 19:25

> Littleme

> Sabīne

> Littleme

Ja vēl kādai meitenei ir liekas bērnu (puisīšu) drēbītes, apaviņi labā stāvoklī (86+cm, apaviņiem 21.+ izm.), priecāšos dot tām jaunas mājas. :)) Vai arī sieviešu apģērbiem labā stāvoklī (32./34. izm.) par simbolisku samaksu.

šī nav labdarība, bet tirgošanās. Labdarība ir, ja atdod un pretī neko neprasa, tikai paldies!

Par tēmu - vienmēr var atdot drēbītes ziedot.lv vai jebkurā baznīcā.

??? Nesapratu Tavu komentāru! Ne jau es gribu pārdot! Gribu apģērbt savu bērniņu un sevi, tā kā šobrīd nav tam līdzekļu, apjautājos, vai kādam nav kas lieks, ko atdot vai pārdot par simbolisku samaksu.

Atvainojos, ne tā sapratu. Vainīga. Bet jebkurā gadījumā, tēma par labdarību. Varbūt kādai ir tas, kas vajadzīgs un var jums atdot par paldies! Jo kaut vai simboliska samaksas prasīšana, bet tā ir samaksa un vairs neskaitās labdarība. 

12.04.2014 19:28

> Rubin4eg

var arii ss.lv sadala beerniem, uzrakstiet ka atdodit kam vajam. Ir daudzi kuri nrvar atlauties vissu nopirkt.

un daudzi parudka vajag,bet kad atdod,tirgo taalaak!

12.04.2014 21:27

Nu tad, dāmas, iesaku jums darīt to pašu ko daru es- apvaicājaties paziņām, kam bērni, vai ir kas atdodams- un aizvediet tām, kam vajag. Pašām noteikti arī daudz kas ir atdots, nevis 100% viss pirkts.

12.04.2014 21:34

arī šeit ir gana daudz sludinājumu par atdošanu.. iespējams, tas nebūs modīgs, bet gan jau valkājams būs :)

12.04.2014 21:59

ieteiktu kad iekomenteejat, pievienojat izmeerus utt, lai nav lieku jautaajumu citaaam... :)

12.04.2014 22:24

Nu es, personīgi, neuzskatu, ka bērniņi, kuru māmiņām nav tik lieli ienākumi, nav jāģērbj smuki. Visi bērniņi ir vienādi labi, un nekādas tizlas drēbes nemaz neteisos nevienam dot. Prooootams, tās tizlās arī noder, kad bērns 7x dienā nospļaudās tā ka jāpārģērbj, es arī savu jauko meituku esmu ģērbusi zilos krekliņos ar lidmašīnām, jo vienkārši nav izmazgātas tik daudz daiļās kleitas ko pārģērbt, kad sadomā "vo, šodien es siekalošos kā taka" :)

Tā kā lūdzu mīļās māmiņas, palīdziet citiem, tāpat kā ir palīdzējuši jums.

Ja ir Rīgas robežās vai Liepājā kādas māmiņas, kam ir ko atdot, dodiet ziņu, es nogādāšu tām, kam nepieciešams!

12.04.2014 23:00

Rīgaaa ir vairaaakas vietas. Es personīgi nesu uz sarkano krustu (adreses; http://www.redcross.lv/start.php?lang=lv&id=20) vai ziedot.lv kiosku (pie bērnu pasaules)

12.04.2014 23:05

Olga, es zinu kā tās lietas notiek sarkanajā krustā, un ziedot.lv, tieši tāpēc rakstu šeit, nedomāju ka ir nepieciešams vēl ko paskaidrot.

21 - 28 с 28

Тема закрыта