Zobaarsts - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobaarsts

Iesakiet labu zobaarstu Rīgaa par pieņemamaam cenaam. 

Kaut gan sen jau neesmu vairs bērns, bet joprojaam ar bērnu zobaarstniecības poliklīniku esmu ļoti apmierinaata. Agraak atradaas Stabu ielaa, bet tagad Šarlotes poliklīnikaa. Dr.Šibanova ir perfekta aarste - laipna, akuraata, profiņš, taa teikt. Un manu maku saudzē. Nekad neko lieku nepieskaita manaa kvītī. Visa mana ģimene jau naak pie viņas plombas likt un ne reizi nebija nekaadu problēmu vai nepilnību viņas darbaa! Turklaat cenas vispaar ir ļoti pieņemamas, jo tur nav kkaadi privaatie tarifi, bet gan valsts izcenojumi.

Silti iesaku viņu.

Lai Tev zobiņi veseli!

13.04.2014 20:15

Paldies Lenooki  ! Būs japapeeta Tavs ieteikums!  ;)

> Lenooki

Kaut gan sen jau neesmu vairs bērns, bet joprojaam ar bērnu zobaarstniecības poliklīniku esmu ļoti apmierinaata. Agraak atradaas Stabu ielaa, bet tagad Šarlotes poliklīnikaa. Dr.Šibanova ir perfekta aarste - laipna, akuraata, profiņš, taa teikt. Un manu maku saudzē. Nekad neko lieku nepieskaita manaa kvītī. Visa mana ģimene jau naak pie viņas plombas likt un ne reizi nebija nekaadu problēmu vai nepilnību viņas darbaa! Turklaat cenas vispaar ir ļoti pieņemamas, jo tur nav kkaadi privaatie tarifi, bet gan valsts izcenojumi.

Silti iesaku viņu.

Lai Tev zobiņi veseli!

Piekrītu- mana ģimene arī apmeklē šo zobārstniecību, ir ok! Smaidīgs

> Lenooki

Silti iesaku viņu.

Lai Tev zobiņi veseli!

Piekrītu- mana ģimene arī apmeklē šo zobārstniecību, ir ok! Smaidīgs

13.04.2014 21:00

Lenooki

tur valsts apmaksaats beerniem arii?bet notweikti garas rindas...

13.04.2014 21:00

Lenooki

> zaiza

Lenooki

Protams, bērniem bezmaksas līdz 18 g.v.

Jaagaida (pie mūsu dakteres) ap mēnesi, bet reizēm, kaa man šoreiz, gaadaas pierakstīties pēc paaris dienaam jau, ja kaads cits atsakaas. Jaazvana un jaainteresējas. Bet man taa gaidīšana 3x atmaksaajas ar plombu, kas neizkrīt, ar paredzamajaam izmaksaam utt. :)

13.04.2014 22:04

www.malmane.lv -uz pasaules nav labākas zobārstes! :)

1 - 8 с 8