Kur likt breketes uz nomaksu? HELP! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur likt breketes uz nomaksu? HELP!

Čau. Varbūt kāda var ieteikt kādu klīniku kur var uzlikt breketes uz nomaksu? Izgāju cauri visām zobārstniecības mājaslapām, bet nekur nebija rakstīts par nomaksu.. Esmu kko dzirdējusi par Stomatoloģijas Institūtu, bet cik atceros, tad bija jāmaksā uzreiz puse no cenas. Bet nu cenas tur ir pašas dārgākās salīdzinot ar citām klīnikām.. Ļoti steidzami ir jāatrod kāda klīnika.. :(

Kādas atsauksmes ir par zobārstniecībām- Denta, Dental Art, Patello? Tur, varbūt, var likt uz nomaksu?

13.04.2014 21:30

Исправлено 13.04.2014 21:38

varbūt vienkāršāk ir piezvanīt uz konkrētu iestādi un painteresēties?

Katrā ziņā, pati zobārstniecība tāpat nedod uz nomaksu, naudu dod kāda kredītkompānija - Incredit, Latako vai kas tml., attiecīgi ar kuru kredītkompāniju noslēgta vienošanās. Tad jau tikpat labi - var uzreiz iet pie viņiem un ņemt kredītu, nemeklējot klīniku, kas dod uz nomaksu, jo nejau pati zobārstniecība ar jums formēs šo līgumu. tāpat būs jāiet uz attiecīgo kredīta kompāniju, kura arī izskatīs - dod jums vai nē.

13.04.2014 21:42

Es liku breketes St.Institūtā, es uzliku gan apakšā gan aukšā, un man uz doto mirkli nebija naudas vienām breketēm, runāju ar ārstu savu un viņš piekrita ka maksāju pa daļām, tur daudzkas ir atkarīgs no ārsta! Jo kad jautāju kasē vai tā var, man teica lai eju pie sava ārsta runāt vai viņš tā piekrīt, piekrita!

13.04.2014 21:46

> GOLDEYE

Pie kura ārsta tu gāji likt?

Es liku breketes St.Institūtā, es uzliku gan apakšā gan aukšā, un man uz doto mirkli nebija naudas vienām breketēm, runāju ar ārstu savu un viņš piekrita ka maksāju pa daļām, tur daudzkas ir atkarīgs no ārsta! Jo kad jautāju kasē vai tā var, man teica lai eju pie sava ārsta runāt vai viņš tā piekrīt, piekrita!

13.04.2014 21:46

Liku ārpus Rīgas. Keramiskās izmaksāja 500. Varēju maksāt pa 2 daļām (250)Un metāliskās pa 350 uz pusēm (175)

Manuprāt Rīgā ir dārgi uzlikt un pievilkt katru mēnesi.

1 - 4 с 4