kosmetika - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kosmetika

Hey! :)

Vai jus meitenes man neizpalidzetu?^_^~ Nesen saku atkal lietot acu enas, bet sis navpietiekosi noturigas, laigan tonis loti patik.:( Varbut zinat, kur var nopirkt nedargas acu enas(piem 3 toni) velams, lai butu bruna krasa un bez spiduma. Ka ari varetu palidzet ar grima bazi, kadu labak pirkt? Kadas atsauksmes par catrice grima bazi?

p.s.ja kadai ir jauns produkts, labprat iemainitu pret kautko no skapja.:)

7 Ответы

Vienīgās labās acu ēnas bez spīduma, ko zinu, ir Inglot. Ir trīstoņu acu ēnas. Pirku par Ls 4,50. Ļoti pigmentētas, tērējas maz (sāku lietot pirms 4 mēnešiem, gandrīz nav izlietojušās). Viņiem ir arī vientoņu ēnas. 5eur kādu krāsu vien vēlies. Turās visu dienu. Ja paliksi apakšā acu ēnu bāzi (artdeco ir laba), turēsies superilgi, krāsas būs nedaudz intensīvākas.

Tiešām iesaku! 

Pamēģini vieglo pūderi bāzes vietā ;) Krāsa būs košāka un turēsies ilgāk :)

> Elladora

Vienīgās labās acu ēnas bez spīduma, ko zinu, ir Inglot. Ir trīstoņu acu ēnas. Pirku par Ls 4,50. Ļoti pigmentētas, tērējas maz (sāku lietot pirms 4 mēnešiem, gandrīz nav izlietojušās). Viņiem ir arī vientoņu ēnas. 5eur kādu krāsu vien vēlies. Turās visu dienu. Ja paliksi apakšā acu ēnu bāzi (artdeco ir laba), turēsies superilgi, krāsas būs nedaudz intensīvākas.

Tiešām iesaku! 

Ooo, nezini, ka ir ar artdeco grima bazi...?tikko atcerejos, ka bija uz atlaidem.:D

> elina

Pamēģini vieglo pūderi bāzes vietā ;) Krāsa būs košāka un turēsies ilgāk :)

ka tu to doma? kjipa no sakuma puderi, tad tonalo un tad atkal puderi?.-. Jo man nekas neturas vairak uz sejas, sadly.:d

> Izpardodu! -Reita-

> Elladora

Tiešām iesaku! 

Ooo, nezini, ka ir ar artdeco grima bazi...?tikko atcerejos, ka bija uz atlaidem.:D

Par to gan nezināšu! Vienīgā bāze, ko kādreiz esmu lietojusi ir Make Up Forever bāze ar toni. Bet tas ir padārgs prieks.
Noteikti internetā ir atsauksmes par artdeco grima bāzi. Pameklē drusku un uzzināsi visu info! :)

Nopērc no manis elf acu ēnu bāzi - iedošu pat vienu no krājumiem :D

Lietoju jau gadiem un esmu starā, bez bāzes jebkuras ēnas 'iet pa rievām' 1-3h laikā pat ar visādiem tonālajiem un pūderiem apakšā, bet šo bāzi lietojot pat nav radusies doma izmēģināt ko citu, jo arī viss lētais gals turās bez problēmām.

Parastais praimeris kkādi 3.80€, minerālais 5.50€ :)

Runajot par acu enam, Es jau kadu laiku atpakaļ nopirku Mego tas Flormar acu enas un nevaru sudzeties. Es pirku to paletiti, kur ir tumsi bruns, bruns, miesas krasa un dzeltenigs, kas uz adas ir balts. Un samaksaju kaut kur pusotru latu (latos). Un lietojas TIK leeni, bet toni ir pigmenteti..brunie toni. Miesas krasas ir miesas krasas un gaisais ir tad, ja kaut kur kaut ko gaisu vai akecntinu uzlikt. Turas ari labi :)

1 - 7 с 7