Rodas iespaids - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Rodas iespaids

Man brīžiem rodas iespaids,ka dazas lietotajas,kas raksta foruma,ka velas kadu lietu pirkt,dara to tapec,lai pieverstu uzmanibu sev,savam profilam,jo biezi esmu piedavajusi,bet neuzskata par vajadzigu pat atbildet-der vai ne,vispar ignore,kaut ari tik citigi mekle kadu lietu....

15.04.2014 15:43

Mana pieredze rāda,ka tad,kad kaut ko meklēju,tiek piedāvātas šādas lietas:

-tādas,kuras PILNĪGI nav līdzīgas norādītajam

-tādas,kuras maksā tik daudz,ka rodas vēlme labāk aiziet uz veikalu un nopirkt jaunu

-piedāvā izmērus,kuri pat nav norādīti,bet tikai ar vēlmi iesmērēt,jo gan jau nepamanīs

-uzraksta tekstu''apskaties manu piedāvājumu''. Man jau šķiet,ka cilvēks,kurš ir ieinteresēts kaut ko pārdot,vismaz pacentīsies norādīt uz konkrēto lietu.

15.04.2014 15:48

Piemēram, es nekad neaplūkoju lietotāja profilu, ja šis lietotājs izveido forumā tēmu Vēsais...

Kaut kā nav man tāda interese...

Jo, ja man ir vēlme ko iegādāties, tad, lielākoties, meklēju pati Aci miedzošs.

15.04.2014 15:52

> Miss Gorgeous

Šodien nosūtīju privāti piedāvājumu pārdot precīzi tādas kurpītes kā bildē tika meklētas, pareizo izmēru, pilnīgi jaunas, bet vēstule tika izlasīta noignorēta, pasmīnēju un dzīvoju tālāk :)

Es jau vairāk neņemu galvā, ja interesējas par konkrētām lietām, pat apmainās ar rekvizītiem, jau tūlīt pārskaitīs un pazūd Smejošs...

Smieklīgākais ir tas, ka online ir būts, bet vēstules neizlasa Smejošs...

Nedaudz bērnišķīgi Smejošs...

31 - 33 с 33