Meitenes--iesakiet... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes--iesakiet...

Sveika! 

Man bija pieaudzeti mati 1.5 gadu uz kapsulām, 8.mēneši atpakaļ noņēmu un nolemu nepieaudzet nekad vairs, jo mati man uz galvas bija palikuši rupji sakot vairs "5" un ļoti plāni kā ari pavisam īsi!!! Gribu ļoti, ļoti ātrak tikt pie noramala garuma saviem matiņiem!!!Smaidīgs

Meitenes-varbut kādai ir bijusi lidziga situācija, un zin ko darit, varbut kads matiņu profesionālis Jums ir ko ieteicis..Vēsais Varbūt pat no omīšu receptem kāda zin, ko darit, lai atkoptu savus matiņus, un tie atrāk augtu, prakstiski mani interese, kkas prieks matiņu ātrākas augšanas...Ceru uz kādi padomu.. Saulainu pavasari!Smaidīgs

19.04.2014 08:57

Galvas masāžu pamēģini uz 30 min dienā (ne uzreiz, bet sadali)

Noteikti izturies pret matiem saudzīgi, ļauj pašiem žūt, netaisno, nepūt lakas, nelieto citus ķīmiskos līdzekļus. Vari taisīt dabīgās matu maskas. Lieto vitamīnus, ēd veselīgi, nodarbojies ar sportu.

Priecīgus svētkus! Aci miedzošs

19.04.2014 09:05

> Agnese

Galvas masāžu pamēģini uz 30 min dienā (ne uzreiz, bet sadali)

Noteikti izturies pret matiem saudzīgi, ļauj pašiem žūt, netaisno, nepūt lakas, nelieto citus ķīmiskos līdzekļus. Vari taisīt dabīgās matu maskas. Lieto vitamīnus, ēd veselīgi, nodarbojies ar sportu.

Priecīgus svētkus! Aci miedzošs

19.04.2014 09:06

jasmere ar ricinellu un rauga maskas jaliek.

19.04.2014 09:10

Jā, piekritīšu Agnese teiktajam. Ļoti pievērs uzmanību tieši uzturam- mati, nagi, āda un ragi ... Smejošs  to skaistums ļoti atkarīgs no tā ko ēd- vitamīni vitāli nepieciešami- izej kādu vitamīnu kūri- tagad pavasarī tas ir ļoti nepieciešams, jo max. zaudētas visas to rezerves organismā. 

Ja nepareizi ēdīsi, var smērēt maskas par 100eur, bet nekāda dižā rezultāta nebūs. Aci miedzošs

19.04.2014 09:17

`Varu pateikt no savas pieredzes.

Arī kādreiz ik pa laikam pieaudzēju matus, pinu bizes. Pēc pēdējās pieaudzēšanas mati palika drausmīgi, dažāda garuma, vienā pusē īsāki, ļoti ļoti sabojāti. 

Sāku intensīvi smērēt visādas paštaisītas matu maskas. Olu dzeltenumi, medus, sinepju pulveris, eļļas...utt. Un godīgi sakot, nekāda rezultāta nebija. Jo vairāk pievērs uzmanību matiem, jo vairāk liekās, ka nekas nemainās. Tad iestājos universitātē, un vairs neatlika laiks domāt par matiem.pagāja 2,5 gadi un  tagad mani mati ir 56cm gari. Neko īpašu nelietojot.

19.04.2014 09:25

> Inese

jasmere ar ricinellu un rauga maskas jaliek.

Vai varu palugt raugu recepti, kā tieši tas jadara..Paldies!

19.04.2014 10:00

Naktssveces eļļu var padzert. Aptiekās nopērkama kapsulās, un notekti nesitīs pa kabatu tā kā reklamētie vitamīni :) Lai izdodas! 

Meitenēm, kuras vēl tikai gatavojas pieaudzēt matiņus- nekādā gadījumā neturat  tik ilgi tos matus- tādēļ arī tik skumjš rezultāts.

19.04.2014 10:01

Linsēklu eļļu dzeru ,mati super un aug griezdamies!

19.04.2014 10:08

Rīcineļļa - izmēģinaaats (tai es pievienoju arī kokosriekstu eļļu un olas dzel;tenumu, lai eļļa labaaak izmazgaaajas). Esmu dzirdējusi arī par sinepju pulvera maskaaam, taču pati vēl neesmu mēģinaaajusi. Un, protams, padzert vitamīnus vai kaaadas dabas veltes (piem., aaugstaaak minētaaa linsēklu eļļa).

19.04.2014 10:09

Paldies meitenes, Jus esat jaukas noteikti izmantošu Jusu ieteikumus!!! Smaidīgs

1 - 10 с 13