Meitenes--iesakiet... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Meitenes--iesakiet...

Sveika! 

Man bija pieaudzeti mati 1.5 gadu uz kapsulām, 8.mēneši atpakaļ noņēmu un nolemu nepieaudzet nekad vairs, jo mati man uz galvas bija palikuši rupji sakot vairs "5" un ļoti plāni kā ari pavisam īsi!!! Gribu ļoti, ļoti ātrak tikt pie noramala garuma saviem matiņiem!!!Smaidīgs

Meitenes-varbut kādai ir bijusi lidziga situācija, un zin ko darit, varbut kads matiņu profesionālis Jums ir ko ieteicis..Vēsais Varbūt pat no omīšu receptem kāda zin, ko darit, lai atkoptu savus matiņus, un tie atrāk augtu, prakstiski mani interese, kkas prieks matiņu ātrākas augšanas...Ceru uz kādi padomu.. Saulainu pavasari!Smaidīgs

Nu...ja neskatas uz to, ko jalieto. Tad retak mazak mazga matus, ne nemazga katru dienu vai ik pec  1 dienas. Jo biezak mazga, jo vairak paliek sausi utt. nefeno, netaisno. Pastaiga ar slapjiem matiem pa maju, kamer izzust pati. Nenesa matus stignra aste :) Kadu laiku izturies tiesam saudzigi u bus jau labi. Savukart ellas un uzturs vai speciali sampuni vai balzami ir papildus, kas reali par sliktu nenaks :)

19.04.2014 11:28

Vēl var likt matos uz kādu stundu arī diždadžu eļļu pirms mazgāšanas , man arī palīdzēja :) un vēl ir arī tāds sarkans iepakojums ar ampuliņām (placenta) - tas ļoti , ļoti palīzēja :) aptiekā jāprasa.. lietoju to pasen, tāpēc piemirsies kā saucās konkrēti..acīmredzami mati auga!!! :)

19.04.2014 11:55

ir ari dzirdets ,ka meitenes ierive matu saknees sipola sulu un tur apmeram stundu! Tas jau vairak skan kaa no vecmaaminu puura laades:D bet ja galigi nekas nelidz,var jau pameginat !

11 - 13 с 13