LV pasts. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

LV pasts.

Sveikas! Nosūtīju meitenei paciņu 14. aprīlī. Vakar pēc paciņas Nr. paskatījos, vai meitene sūtījumu ir saņēmusi un biju uz pauzes. Meitene piegādes brīdī nav bijusi sastopama un nākamie ieraksti liecina, ka nākamajā dienā paka ceļo atpakaļ uz Rīgu (Sūtījums nosūtīts uz Šķirošanas vietu - Rīga). Pastu varešu sazvanīt tikai rīt un arī meitene pati šeit nav bijusi kādu laiku. Vai kādai tā ir bijis? Varbūt, ka ir kāda kļūda ierakstos...nevar taču būt, ka paciņa patiešām ceļo atpakaļ! Neizlēmīgs

21.04.2014 13:19

Varbūt nepareizs pasta indekss vai adrese..? Nevajadzētu gan tā būt ja vien pati meitene nav atteikusies no paciņas izņemšanas..

Tikko salīdzināju- adreses pilnībā sakrīt ar čekā nodrukāto un meitenes norādīto. Neko neesmu sajaukusi. Ja nu vienīgi- viņa pati kaut kur kļūdījusies. Par atteikšanos arī negribētos ticēt, jo prece jau ir apmaksāta. Hmmm, rīt noteikti zvanīšu uz pastu...kaut kāda mistika :)

21.04.2014 13:34

Gan jau pasta darbinieki kaut ko sajauca. Man tā ir gadījies vairākas reizes ar sūtījumiem no ārzemēm. Viņi kļūdās ar pasta indeksiem un ieliek paku nepareizā pasta mašīnā. 

21.04.2014 13:36

Man ari nesen, kas lidzigs bija-nosutiju meitenei paciņu, kur ari sekoju sutijuma nr vai meitene saņēmusi paciņu. Man uzrādija saņemts škirošana Riga, un paciņu sūta atpakaļ uz Liepāju no, kurienes sutiju, man bija tada nesaprašana, nezinaju ko darit, jo ari tas bija brivdienas, nevareju sazinaties ar pasta darbiniekiem, pagaja brivdienas skatos atkal, uzrāda, ka paciņa piegādāta uz pareizo adresi meitenei. Tā ir pasta darbinieku kļūda. Paskaties rit, varbut uzrādis, ka tomer paka bus taja adrese, kur sutiji. Tagad tās brivdienas, tad nu tā varetu but, ka vel nav piegadata paka. Bet nu rit vajadzetu but!!!Smaidīgs

Meitenes, tagad skatos, ka izsekošanas sarakstā ir norādīts nepareizs pasta indeks. Pilsēta pareiza, bet pasta indekss atsķiras par vienu ciparu. PP ir pasta indekss, vai ne? Tādā gadījumā viņi ir sajaukuši un patiešām paciņa dodas dēļ tā atpakaļ? Un kā tagad sanāk- man dēļ viņu kļūdas būs jāsūta atkal un par savu naudu?? :(

Bet no otras puses- uz paciņas taču bija norādīts pareizi...neko nesaprotu...

21.04.2014 13:58

Man ir šāda situācija gadījusies sūtot uz ārzemēm. Uz paciņas viss pareizi,bet pasta darbiniece datorā ir ievadījusi nepareizi,nepagāja mēnesis un paciņa atceļoja atpakaļ pie manis. Pietam kad paciņa atnāca,pastniece,kas pienesa uz mājām brīnijās,kāpēc paciņu nenogādāja,ja viss ir skaidri un gaiši salasāms uz paciņas.. Nācās sūtīt pa jaunam,tikai gāju uz citu pastu. Lieki izdevumi,jo kāds vienkārši negribēja iedziļināties burtos. :D  Mācība visam mūžam. 

> Sigita

Man ir šāda situācija gadījusies sūtot uz ārzemēm. Uz paciņas viss pareizi,bet pasta darbiniece datorā ir ievadījusi nepareizi,nepagāja mēnesis un paciņa atceļoja atpakaļ pie manis. Pietam kad paciņa atnāca,pastniece,kas pienesa uz mājām brīnijās,kāpēc paciņu nenogādāja,ja viss ir skaidri un gaiši salasāms uz paciņas.. Nācās sūtīt pa jaunam,tikai gāju uz citu pastu. Lieki izdevumi,jo kāds vienkārši negribēja iedziļināties burtos. :D  Mācība visam mūžam. 

Izskatās, ka tas bus arī mans gadījums. Es tomēr iešu lamāties. 2,53 Eur (ceļš) nav liela nauda, bet principa pēc- kāpēc man ir lieki jākrāmējas un jātērējas dēļ VIŅU kļūdas!? Šaubos, ka viņi piedāvās nosūtīt par saviem līdzekļiem.

Kas jocīgi- tieši pie sarakstes, es meitenei rakstīju- nekad nesūtu caur pakomātiem, jo visādi brīnumi dzirdēti, bet ar LV pastu man nekad nekas jocīgs nav noticis. Tā jau ir- vārds meklē vietu!

21.04.2014 14:14

Principa pēc es arī varēju kasīties,nebija tie ne 2,ne 3 euro,tie bija 9 euro,bet es zinu,ka tas neko nemainītu,vienīgi nervi būtu sabendēti.

21.04.2014 14:18

Man tagad ir tiesi tada situacija,es gaidiju sutijumu no Daugavpili,tagad skatos,ka sutijums ir atgriezts sutitajai,bet man neko pat nepazinoja. Vienkarsi rakstits-nepareiza adrese,kaut gan es visu uzrakstiju pareizi. Ko man tagad darit? Pirmo reizi kaut ko perku caur pastu,un man jau tas nepatik...

1 - 10 с 16