Pazudusi.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pazudusi..

Sveikas meitenes!

Dikti meklēju šo pārdevēju http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12001 (tātad lietotājvārds ir k.upmale)!!! Viņa sen jau nav ielogojusies šajā portālā, vēlos no viņas šo to iegādāties, bet nav arī tel. nr. uz kuru varētu informēt pārdevēju, ka esmu viņai nosūtījusi neskaitāmas vēstules!?! LŪDZU PALĪDZIET - varbūt kādai, no jebkāda sakara ar šo pārdevēju, ir saglabājies tel. numurs vai e-pasts u.tml.??? Varbūt draugos viņu var atrast (jo man nav skaidrs viņas vārds - kristīne, keitija, klinta..???) Ja kādai ir zināms, kā ar viņu var rast kontaktu, lūdzu, dodiet ziņu!!! Paldies jau iepriekš!

18 Ответы

es ari pamaniju te tadu pardeveju ir daudz,kuras pedejais apmeklejums bija gandriz gadu atpakalj=( un nav ne tel numura,ne e-pasta,ir daudz mantinju,kuras veletos iegadaties,nesaprotu,kam sheit tadas ir vajadzigas ja nevar neko iegadaties

Plds. Es tagad arī daudz ko no viņas gribu :D ja Dabūj informāciju kādu, tad uzraksti man arī privāti.

> Aiga M*

es ari pamaniju te tadu pardeveju ir daudz,kuras pedejais apmeklejums bija gandriz gadu atpakalj=( un nav ne tel numura,ne e-pasta,ir daudz mantinju,kuras veletos iegadaties,nesaprotu,kam sheit tadas ir vajadzigas ja nevar neko iegadaties

Es par tādām sludinājumu nosūdzu administrācijai, ka sen nav bijuši (ja tiešām vairāk par 0,5 gadu), lai dzēš ārā.. Nav ko lieki kaitināt pircējas.. ;D

Seit vispar vajadzetu ieviest opciju ka obligati janorada tel.num.Aci miedzošs

Njā.. Jums visām te ir taisnība, es arī nesaprotu, kāpēc tad šajā portālā vispār ir jāreģistrējas kā pārdevējai ?!?

tieši manas domas, Viteens.

Var taču ieviest  (ja ir iespējams) automātisku neaktīvo lietotāju dzēšanu, ja kādu noteiktu laiku nav bijis online - nosūta vēstuli.. Ja noteiktā laikā nav atbildes - izdzēš ārā. Nav ko tur daudz.. Tik pat labi veikt neaktīvo lietotāju dzēšanu, ja tas ir iespējams - atlasot lietotājus sistēmā, kas nav bijuši kādu ilgāku laiku......Nokautrējies

> Viteens

Seit vispar vajadzetu ieviest opciju ka obligati janorada tel.num.Aci miedzošs

Es gan nepiekrītu. Tagad vismaz skaidrs, ka, ja zvana nepazīstams numurs, ka visticamāk darba kontakti.. Visdrīzāk tad norādītu nepareizu numuru vai speciāli būtu jāiegādā telefons 'skapim' :/

Zinu pec pieredzes ja ir noradits tel.num.  tirznieciba norit daudz atrak. Esmu to izjutusi ka pirceja un pardeveja. Tagad velos te nopirkt 3 kleitinas vasarai no vienas pircejas gaidu no vinas atbildi jau 2 nedelas.Raudulīgais

> Viteens

Zinu pec pieredzes ja ir noradits tel.num.  tirznieciba norit daudz atrak. Esmu to izjutusi ka pirceja un pardeveja. Tagad velos te nopirkt 3 kleitinas vasarai no vienas pircejas gaidu no vinas atbildi jau 2 nedelas.Raudulīgais

Ja mani ļoti interesē iegāde, uzreiz vienkārši palūdzu pārdevējai numuru un uzzvanu, kur problēma pirmajā vēstulē numuru palūgt? :)

1 - 10 с 18