telefona stikliņa maiņa! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

telefona stikliņa maiņa!

Sveikas meitenes, interesējos par tādu lietu kā telefonu stikliņu maiņa (iPhone, samsung,utt.)

vai kāda ir mainījusi un kādu ir izvēlējusies un cena?

paldies

22.04.2014 17:14

> Izpardodu! -Reita-

tikkai vienigi ar ebay var gadities, ka man ar vaciniem, sutjusi esmu vairakus, viss jau butu labi, bet par kadiem 2mm mazaks un vairs neder telefonam.:( skaties, ka tikkai tev ta nesanak. bet velu veiksmi atrasst letako un pareizako veidu ^_^~ 

ebay esmu sūtījusi vairākus maciņus....visi atnāca pareizie, bet kaimiņam gan bija gadījies ka atnāk galīgi ne tādi kā viņam telefons:(

23.04.2014 17:55

> Viss par puscenu! -50% !!!

Es savam samsungam no aliexpress sūtīju un tad nesu uz darbnīcu! 

saki lūdzu vai viss bija kārtībā, skārienjūtīgais ekrāns turpināja labi strādāt un reaģēt kā vajag???

paldies

23.04.2014 18:01

Tak kāpēc nest uz remontu? Es arī esmu mainījis, nopērku ebay touchpad un nomainu, viss vienmēr ir bijis ideāli strādājis, un kopā viss ar instrumentiem izmaksās 5eur, kā kuram telefonam, es personīgi iphone mainīju, kuram ir grūtāk, vajag tikai mācēt atrast īsto! Nenesiet taču uz remontu, kur Jums izkāsīs naudu, ja variet paši nomainīt, ja nav ne jausmas kā mainīt, tad youtube ir video kā to izdarīt! ;)

23.04.2014 18:04

Tieši Ta darbnicas pašas suta no ebay Amazon! Un personigi man pec vairakam mainam strādā nekur nekas nekeras, kur uzspied tur notiek uzreiz atbilstosha funkcija :)

23.04.2014 20:14

paldies Jums liels meitenes!

man tik laikam bail pašai mainīt!

21 - 25 с 25