nopients jautājums pirmdienas rītā ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nopients jautājums pirmdienas rītā ;)

Sveiki!

Tā kā mēs šeit esam vairāk vai mazāk anonīmi... man ir jautājums saistībā ar jūsu pamatdarbu:

Kādās jomās jūs šobrīd strādājat un cik aptuveni pelnat? Vai strādājat tajās jomās, par ko mācījāties?

P.S. Šobrīd esmu darba meklējumos Satraukts pēc augstskolas

24 Ответы

Paslaik esmupilnas slodzes mamma:D

Pirms berninjiem stradaju par pardeveju-konsultantu zoocentra,kas man loti patika..ari savu nakotnes profesiju saistu ar tirdznieciibas jomu..

Bet tā esmu studējusi medicīnu,.taču ar so nozari savu nakotni nesaistu..vnk nepareizo iemeslu delj saku sis studijas( nebija skaidra nakotnes vizija pec vidusskolas)..

Katra zinja medicinas studijas ir loti noderiigas ikdiena:)

> Take A SMILE

Paldies! Kā atradi darbu - caur darba sludinājumiem, paziņām, sūtīju CV uz interesējošiem uzņēmumiem?

Исправлено 15.07.2013 11:14

> Rudzupuķe

Es sutiju Cv uz visam iespejamam vietam caur SS.LV uc darba sludinajumu portaliem..Un taa videji nemot uz 8iem no 10cv izsutitajam vakancem tiku aicinata uz interviju..pat nepaspeju visu izstaigat..visur kur biju teica-Jā..nācās pašai izveleties..un devu prieksroku zoocentram:)

Bet tagad es ari diezgan daudz esmu Cv sutijusi un tikai viens atbildeja..bet diemzel pasai galu galaa nacas atteikties jo nepavilktu izbraukasanu uz darbu- un viens liels miinuss -tas nozime ka sichus praktisk audzinatu ome jo no rita es agri prom un vakara velu maja kad jau mazie gulj.. par cik Teeti vinji jau neredz jo straadaa arzemees tad nez vai butu tagad labi "atnemt" mammu..

paslaik laikam ir taa pagrutak atrast darbu-salidzinot ar gadiem 6 atpakalj..tad gandriz jebkur uzaicinaja uz interviju..un pec intervijas bija Jā..tagad maz kur atbild..tas iz manas pieredzes..

AA..nu man pazinjai atteica darbu,jo esot parak Augsta izglitiba:D

> Take A SMILE

njā, pirms lielās krīzes darba devēji darbiniekus meklēja ar uguni... tagad darbu jāmeklē ar uguni Satraukts

es straadaaju Hesburger, man nesanaak pilnas slodzes darba dienas, liidz ar to, pelniishu +/- 160 ls meenesii (par aptuveni 16 dienaam, dienaa 7 h) Ja var pieteikties pilnai slodzei, tad tas ir uz 250-300 ls meenesii, kas man skjiet ljoti daudz prieksh taada darba, kur tev jaapkalpo klients. Pati straadaaju pie kases, bet man skjiet, ka tur cept un taisiit ir daudz labaak, jo nav taads stress kaa pie kases....+ biezhi sanaak iztruukumi kasee, jo neuzmaniibas deelj, atdodu kaadam par daudz. bet nu man veel ir kur augt, pati sobriid veel maacos, ieshu 3shajaa kursaa tehnikumaa.. :)

> A.

Nepilna laika darba, manuprāt, labi Aci miedzošs Pati meklēju pilnas slodzes darbu

Strādāju par pārdevēju-klientu konsultantu-kases operatoru. Pilna slodze (vidēji sanāk ~165 h, jo maiņu grafiks, reizēm vairāk, bet par virstundām maksā dubultā). Alga ~300ls, bet tā ir mainīga, kā arī pašai ir iespēja regulēt, jo maksā stundas likmi un procentus no kases (no mēneša ietirgojuma, ko skaita katram individuāli). Strādāju viena veikalā, kas atrodas tirdzniecības centrā, neko īsti nedaru - sēžu pie datora, ik pa laikam apkalpoju kādu klientu vai sniedzu konsultāciju par piedāvāto preci - pa 11h dienā, aptuveni 3-4 dienas nedēļā. Par šādu darbu liekas diezgan laba samaksa.

Izglītība man ir dizaina jomā. Darbu savā sfērā neatradu, jo visur prasīja vismaz 2 gadu pieredzi. Bet es biju tikko no skolas, kāda vēl pieredze.. Gribu mācīties tālāk, kam šobrīd vienkārši naudas/laika nepietiek. Savu darbu ar studijām neapvienošu un strādāt kaut kur citur uz pusslodzi - smagāku darbu un par mazāku samaksu - vienkārši nevēlos, šobrīd man tam nav motivācijas - paskatoties, kas notiek apkārt, cilvēks ar labu izglītību pat neatrod darbu savā jomā. Pie tam rēķini jāmaksā un kaut kā arī jādzīvo. ;)

Izmācījusies esmu par biroja administratori, bet strādāju saistībā ar loģistiku-menedžere, pelnu ~400,-

Ļoti gribēju izmācīties par zobu higēnisti. Nezinu kur man tāds sapnis radies, bet redzu sevi privātpraksē pucējot zobiņus :D Bet lai ko tādu izmācītos, jāmācās gari gadi un diezgan daudz vajag $. Tā kā šobrīd tas tāds sapnis arī palicis.

Mūsdienās man liekas, ka 80% normālos darbos var tikt tikai caur pazīšanos. Arī es savā laikā esmu sūtījusi CV jūru un nekā, jo visiem redz vajagot darba pieredzi..kura pēc augstkolas beigšanas ļoti daudziem vēl nav.

Es vēl skolas laikā izsūtīju cv uz vairākiem uzņēmumiem, kuros tā kā gribētu strādāt. Piedāvājos par velti strādāt, jo apstākļi pagaidām nespiež un ir jau tā, ka ja tev nav pieredzes, darbā neņem, bet pieredzi jau var dabūt tikai darbā. Tāpēc pieteicos, tieši dēļ pieredzes, lai tad,kad pabeigšu skolu, man būtu arī pieredze. Mani izsauca uz pārrunām, beigās viss ievirzījās tā, ka man maksā, un ne jau minimālo..skolas laikā (man skola bija tikai 2-3 dienas nedēļā) gāju brīvajā laikā, tgd vasarā-katru dienu. Septembrī, kad atkal skola-tad atkal brīvajā laikā. Prakses vieta nodrošināta un patiesībā-arī darbs turpmākajai dzīvei. Man dikti paveicās ar tik pretimnākošu uzņēmumu. Turklāt-darbs manā jomā, par ko arī mācos un mācījos pirms tam!

> Take A SMILE

es arii kaadu briidi patraaaaju dino zoo par pardeveju konsultantu, bet vinji mani riktigi apchakareja. nesmuki ta darit.

esmu ari macijusies gan veterinariju gan pabeidzu medmasas paligus apvienojot ar videjo. shobrid domaju vai vispar ir jega kur iet macities, jo stradat tapat nekur nevar tikt. macities jau neviens neliedz, bt kad prakse pabeigta un gribas par naudinju stradat, tad visi pigas ada un vel reizem rupjibas saruna.

reizem vispar riebjas iziet ara. kada valsti dzivojam. raujies par 170ls uz rokas katru dienu no rita lidz vakaram, dzivo kojas, lai etaupitu un jega? neatmaksajas stradat. beigas iegaju lielakos minusos neka biju, tikai tapec, ka gribeju pastradat. cuciba.

1 - 10 с 24