nopients jautājums pirmdienas rītā ;) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nopients jautājums pirmdienas rītā ;)

Sveiki!

Tā kā mēs šeit esam vairāk vai mazāk anonīmi... man ir jautājums saistībā ar jūsu pamatdarbu:

Kādās jomās jūs šobrīd strādājat un cik aptuveni pelnat? Vai strādājat tajās jomās, par ko mācījāties?

P.S. Šobrīd esmu darba meklējumos Satraukts pēc augstskolas

24 Ответы

> A.

160 par 112 stundam? tas tak nav iespejams. man par 160h 180ls samaksaja, no kuriem 10ls uz rokas. un tas tiaki ar premiju un lielu neapliekamo. tak minimala alga par >40h nedelja, janem vera, ka katru menesi aprekina cik daudz jastrada pilnai algai, tad ir 200-225 pirms nodokliem.

> may5

kur tad tev ta paveicas to darbu atras? kada firma, kas isti par darbu. ja nav jastaiga visulaiku, bet var sedet un pelnit ka rimi kasiere, tad es ar mieru, neka dino zoo naktis neguleju, jo nervu gali sapeja. 13h uz kajam katru dienu 3dienas nedelja brivas. vispar nekadas atputas. vari vai nevari viss jadara, kroplus nevienam darba nevajag.

vispar briesmigi ir musu valsti, ja sak dzivot, tad nemaz vairs neribas neko darit, visur kur pagrizies tik kadas riebeklibas un probleas. ka tik apchakaret, iegazst vai ieribt. pat darba nevari but dross, ka nebus pedeja diena neko sliktu neizdarot, tikai tapec ka vot citadaks esi. reizem pat iemeslu nevajag.

Исправлено 15.07.2013 12:24

> Rū.

vari pameginat higenista paligu, lkm bezmksas macibas bija un vienu gadu jamacas. kkur riga bija. man masa visu laiku sito spiez ausis, es negribu. nav mana velmju sarksta.

tad ari us tev ieskats ikdienas darba un kadas ieprieksejas zinajsana ja iesi talak, ka ari lielaka iespeja tikt macities. ja tiksi bus uz haljavu, jo pamatus jau zinasi.

> elza

negliti butu te publiski apspriest darba vietu+/- bet varbut vari privati vestulite uzrakstit kada zinjaa apchakareja..?

loti forsi butu aprunaties ar bijusam kolegeem sava zinja:)

> elza

Kompānija ļoti maza - ir 5 veikali Rīgā, no kuriem 2 ir stendi tirdzniecības centros + internetveikals. Latviešu uzņēmums. Lielā atšķirība starp uzņēmumiem, kas darbojas tirdzniecībā  - jo mazāks uzņēmums, jo cilvēcīgāka attieksme pret darbiniekiem, jo vairāk viņi novērtē savus darbiniekus un saprot, ka pārdevējs visvairāk reklamē uzņēmumu un ir tāda kā uzņēmuma seja - tātad viņam ir jābūt arī atbilstoši atalgotam. Mēs esam kopā cilvēki 15, ieskaitot vadību, kuru mēs pazīstam tāpat kā savus kolēģus veikalos. Bet strādājot lielajos, milzīgajos ārzemju uzņēmumos kā rimi un tamlīdzīgie - attieksme nekāda pirmkārt, maksā arī kā jau nevērtīgiem darbiniekiem un nodarbina arī kā vergus. Vadība diez vai vispār zin, kas notiek kāda mazā/vienā no Latvijas filiālēm, šaubos, ka tas viņus arī interesē. Tādēļ tas ir pirmais, kas jāizvērtē - uzņēmums, kuram pārdot savu laiku. Atradu viņus, ja pareizi atceros, ss.lv

Zinu vairākus cilvēkus, kuri darbu atraduši caur ss.lv nevis caur lielajiem darbu sludinājumu portāliem, man gan dažreiz tie ss.lv sludinājumi uzticību nevieš Smejošs

Esmu gatava strādāt par 300Ls uz rokas, vai tas ir reāli vai manas prasības ir par augstu Naudmutis? Rīgā?

> elza

nu taa apmeeram ir. videeji sanaak alga 200 paari, bet pirms nodokliem.. ;)

Esmu dienestā, alga 600ls pēc nodokļu nomaksas.

> Rudzupuķe

Es par arī meklēju darbu uz šādu summu 'uz rokas', bet visās intervijās par pilnu slodzi garantēti sola 200-250Ls. 300Ls, ja sastrādā lielos bonusus, bet to pēc runas var spriest, ka tas tikai tā solīšanas pēc, piem., ja zini visas sastāvdaļas visiem produktiem veikalā, kas ir bez maz vai nereāli.

Tikko biju uz interviju, kur saslaveja manu CV, bet alga esot minimums 230Ls, tad it kā ar bonusiem varot sastradāt līdz 300Ls, kas intervijas beigās tie mistiski pārvērtās par 350Ls :D

Biju atradusi darbu uz 315Ls 'uz rokas' pēc pārbaudes laika, bet tur bija ļoti jocīgi darba devēji - sākumā teica "nākamnedēļ, kad grāmatvedei mazāk darba būs, parakstīsim dokumentus", pa vidam man mazāk laika bija un zvanot meta nost, un pēc nedēļas uzradās "pirmo reizi dzirdu, ka runa par dokumentiem, konkurss uz vakanci pagarināts par vēl nedēļu". Lieki, protams, piebilst, ka darbu nedabūju, iepriekš atsakot visas citas intervijas, jo atlicis tik dokumentus parastīt, bet tas tā..

Šobrīd paralēli iemetu acis savā specialitātē, bet arī tur prasa pieredzi, kas man nav. Ceru, vismaz pēc augstskolas beigšanas atradīsies man kāds stabils darbiņš. Šobrīd freelance'oju un meklēju darbu pārdevēja u.c. apkalpojošās sfēras amatos. Sapņoju gan pār bārmeņa darbu, kamēr savā prof. netieku :D

Tā esmu strādājusi McDonaldā, par pilno slodzi 250-300Ls 'uz rokas' var dabūt, par viesmīli āra kafejnīcā, bet neiesaku, ja nav norunāts minimālo stundu skaits, kā arī pats darbs fiziski smagāks kā maķītī un kopsummā sanāk, vismaz man, maz saņemt. Par pārējām darba vietām nerunāšu, lai kur arī nav piestrādāts, jo tas caur pazīšanos..

Strādāju privātfirmā par biroja administratori - lietvedi, alga 350Ls uz rokas. Ieguvu darbu caur pazīšanos Nevainīgs

11 - 20 с 24