Nekas nemainās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nekas nemainās

Vel arvien nevaru neko izdarit ar saviem sludinajumiem-ne apskatit,ne dzest,ne rezervet,vispar nevar normali neko izdarit...cik ilgi vel?

28 Ответы

Man arī šobrit viss iet, bez aizkeršanas :))

Ja esmu pareizi sapratusi, tad kešatmiņa ir interneta pārlūku vēsture, pie pārlūku iestatījumu sadaļas vajadzētu būt, atkarīgs, kādu pārlūku lietojat! :)

> klimovicha88

Man arī šobrit viss iet, bez aizkeršanas :))

Pilnigi viss Jums iet,ari savus sludinajumus variet apskatit?

Tikko pat bez aizkersanaas nosuutiiju veestuliiti intereseejoties par vienu lietinu, viss kaartiibaa. Smaidīgs

Kešatmiņu tīrīju vakar 5as reizes!  :D - kā kaķim zem astes.

Nu un kur ir tā veiktā gigantiskā optimizācija?!?  - divas dienas optimizējās un neko nesaoptimizējās? Smejošs

Исправлено 24.04.2014 09:45

2 dienas nevarēju saitā pat ieiet-šorīt viss OK! Aci miedzošs

> Bellacio

Ja esmu pareizi sapratusi, tad kešatmiņa ir interneta pārlūku vēsture, pie pārlūku iestatījumu sadaļas vajadzētu būt, atkarīgs, kādu pārlūku lietojat! :)

mozilla un cromi

> l15p15

> Bellacio

mozilla un cromi

Manam mozillam kreisajā pusē augša oranžs lodziņš, atverot to, kā vienu no daudzām opcijām, uzreiz piedāvā arī vēsturi, atver to un izdzēs pēdējās pāris dienas kopš sāka neiet šis portāls.

11 - 20 с 28