Nekas nemainās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nekas nemainās

Vel arvien nevaru neko izdarit ar saviem sludinajumiem-ne apskatit,ne dzest,ne rezervet,vispar nevar normali neko izdarit...cik ilgi vel?

24.04.2014 10:07

> Bellacio

> l15p15

> Bellacio

Ja esmu pareizi sapratusi, tad kešatmiņa ir interneta pārlūku vēsture, pie pārlūku iestatījumu sadaļas vajadzētu būt, atkarīgs, kādu pārlūku lietojat! :)

mozilla un cromi

Manam mozillam kreisajā pusē augša oranžs lodziņš, atverot to, kā vienu no daudzām opcijām, uzreiz piedāvā arī vēsturi, atver to un izdzēs pēdējās pāris dienas kopš sāka neiet šis portāls.

BELLACIO nevaru izlasiit veestules

24.04.2014 11:08

Исправлено 24.04.2014 11:08

Chrome man nav, bet Firefox kešatmiņa atrodas Uz oranžā uzspiežot Options.. Advanced.. Network un rāmītī Cached Web Content jāuzspiež poga Clear now. Chrome vajadzētu būt ļoti līdzīgi.
Personīgi man palīdz uz šādiem paziņojumiem paspaidīt vairākas reizes F5 (dziļais refresh), parasti spaidu, spaidu, spaidu kādas 5x bez apstājas, līdz redzu, ka pie ielādēšanas rimbulītis sāk ilgāk griezties/"domāt" un tad arī vienmēr, ja remontdarbi pabeigti, lapa aiziet :)

Visas šīs dienas, ar dažiem pārtraukumiem, esmu tikusi te iekšā un gandrīz momentāli atbildējusi uz visām vēstulēm, izmantojot augstāk aprakstīto metodi, kas datoram liek padomāt, vai tiešām lapa, ko viņš atver ir īstā, vai tomēr viņš to dara aiz ieraduma/no atmiņas.

24.04.2014 11:25

> Inky Paldies par padomiem un ieteikumiem-tiesam palidzeja un nostradaja! Beidzot viss aizgaja!Smaidīgs

Chrome man nav, bet Firefox kešatmiņa atrodas Uz oranžā uzspiežot Options.. Advanced.. Network un rāmītī Cached Web Content jāuzspiež poga Clear now. Chrome vajadzētu būt ļoti līdzīgi.
Personīgi man palīdz uz šādiem paziņojumiem paspaidīt vairākas reizes F5 (dziļais refresh), parasti spaidu, spaidu, spaidu kādas 5x bez apstājas, līdz redzu, ka pie ielādēšanas rimbulītis sāk ilgāk griezties/"domāt" un tad arī vienmēr, ja remontdarbi pabeigti, lapa aiziet :)

Visas šīs dienas, ar dažiem pārtraukumiem, esmu tikusi te iekšā un gandrīz momentāli atbildējusi uz visām vēstulēm, izmantojot augstāk aprakstīto metodi, kas datoram liek padomāt, vai tiešām lapa, ko viņš atver ir īstā, vai tomēr viņš to dara aiz ieraduma/no atmiņas.

Labots: šodien, 11:08

Šorīt man arī viss daudzmaz ok! :) Brīžiem pabremzē bet liekas ka ir ok! ;) 

24.04.2014 11:38

Man šodien viss iet uz urraa :)

24.04.2014 11:55

"Mani sludinājumi" vēl jo projām neiet :/

24.04.2014 12:18

> Visam - 50% Man ari negaja visu laiku,bet es dariju ta: uzspiedu-"mani sludinajumi",uzreiz paradijas tas uzraksts par optimizaciju...tad es spiedu uz tastaturas taustinu F 5 un vairakas reizes,lidz lapa saka ladeties un aizgaja un tagad bez problemam.

"Mani sludinājumi" vēl jo projām neiet :/

24.04.2014 13:10

HELP!Nevaru izlasīt vēstules!!!

21 - 28 с 28