interesanti par Latvijas pastu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

interesanti par Latvijas pastu

man uz pastu atnāca divas paciņas, šodien atnāca papīrs ka ir atnācis bet izņemt varu tikai no 28.04.2014. pēc 12.00 vai tas ir normāli? kapēc ja paciņa jau ir pastā man jāgaida vēl vairākas dienas lai izņemtu... aizgāju uz pastu mani nolamāja par to ka neskatos datumos..

23 Ответы

Jā,man arī tā bija! ;) Pastā paskaidroja,ka pastniece ir bijusi pie manis un es neesmu bijusi mājās(viņi tā vienmēr saka-vnk slinkums kāpt pa kapnēm,tāpēc lapiņu ielidina pastkastītē un pie durvīm nemaz nezvana).Sanāk,ka uzreiz atpakaļ pastniece paciņu uz pastu neved,tāpēc raksta tos datumus no kuriem var izņemt! ;) man gan palaimējās un paciņa jau bija uz pastu aizvesta,savādāk nāktos gaidīt vēl 2 dienas! ;)

tas tiesam ir divaini,pirmo reizi ko tadu dzirdu!Pārsteigts

Jā gan man nekad tādu brīnumu ar Latijas pastu nav bijis intresanti!

man bij ta ka sekoju interneta pec sut,numura,paka atnaca,bet pasta nekada papira nebij,paraxtiju numuru,aizgaju nosaucu un sanemu,neviens nelamaja,ka iznemu agrak neka atnaca aicinajums

Tieši tā, es ar kko tādu pirmo reizi dzirdu. :O

tapec ka sakuma nak papiri un pec kada bridi ir paciņa.Es ari nepaskatijos uz datumu,atnacu atrak.Man paskaidroja,ka paciņa vel neatnaca pie viņiem...janak taja datuma,kura uzradita.Pie viņam ir ari specialais žurnals,kur atzimets,kura datuma paciņa atnakusi.Ja tur neuzrakstits paciņas numurs,tad vel neatnaca

Исправлено 25.04.2014 20:35

> Ievy

Jā,man arī tā bija! ;) Pastā paskaidroja,ka pastniece ir bijusi pie manis un es neesmu bijusi mājās(viņi tā vienmēr saka-vnk slinkums kāpt pa kapnēm,tāpēc lapiņu ielidina pastkastītē un pie durvīm nemaz nezvana).Sanāk,ka uzreiz atpakaļ pastniece paciņu uz pastu neved,tāpēc raksta tos datumus no kuriem var izņemt! ;) man gan palaimējās un paciņa jau bija uz pastu aizvesta,savādāk nāktos gaidīt vēl 2 dienas! ;)

Man arī vienmēr pienāk paziņjums, lai arī bieži sanāk redzēt, kā pastniece iemet lapiņu pastkastītē un soļi līdz durvīm ir 10 :D Pastkastītē met mazās paciņas un paziņojumus, uz mājām praktiski nekas nekas nav piegādāts (gadus atpakaļ 2 gadījumus atceros), bet man arī ar to nav problēmu, jo pasts atrodas 15min gājiena attālumā un paciņas vienmēr ir uz vietas darba laikā :)

> Aiga M*

man bij ta ka sekoju interneta pec sut,numura,paka atnaca,bet pasta nekada papira nebij,paraxtiju numuru,aizgaju nosaucu un sanemu,neviens nelamaja,ka iznemu agrak neka atnaca aicinajums

Tā arī esmu darījusi(kā esi aprakstījusi),bet tas nav tas par ko raksta autore! ;) Aptuveni mēnesi atpakaļ ir šis aprakstītais jaunais likumiņš viņiem un tikai tad jua sūta kā sīkpaku nevis kā paku! ;)

> Smile.

Jā gan man nekad tādu brīnumu ar Latijas pastu nav bijis intresanti!

Tagad būs! :D

Kaut kur jau šo te biju dzirdējis.. Nav gadījies saskarties, bet kādai laikam bija.. Hmm ? 

1 - 10 с 23