interesanti par Latvijas pastu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

interesanti par Latvijas pastu

man uz pastu atnāca divas paciņas, šodien atnāca papīrs ka ir atnācis bet izņemt varu tikai no 28.04.2014. pēc 12.00 vai tas ir normāli? kapēc ja paciņa jau ir pastā man jāgaida vēl vairākas dienas lai izņemtu... aizgāju uz pastu mani nolamāja par to ka neskatos datumos..

23 Ответы

Man ar pastu nav nekadu problemu,pec koda sekoju lidzi,kur dota momenta pacina atrodas.

Es vispar bieži iestaigaju pasta un citreiz ari apjautajos bet biezi ari kas jasuta ir!

> Aiga M*

man bij ta ka sekoju interneta pec sut,numura,paka atnaca,bet pasta nekada papira nebij,paraxtiju numuru,aizgaju nosaucu un sanemu,neviens nelamaja,ka iznemu agrak neka atnaca aicinajums

tas ari atkarigs no pasta darbinieka...ta man tur viena pasta darbiniece paskaidroja,kad saku bļautNeizlēmīgs

Man arī zīmītē bija rakstīts cits datums ( pēc koda paciņa jau bija pienākusi), tomēr zināju, ka citā dienā izņemt nesanāks laika, tēloju muļķi un devos uz pasta nodaļu. Mazliet paburkšķēja, bet beigās manu paku atrada. ;)

tā kā daudz sūtu no ebay, tad pasta lapiņas saņemu bieži.. ir lielās lapas, kuras uzreiz var izņemt..  un ir mazās lapiņas uz kurām parasti norādīts, ka paku var saņemt sākot no tās dienas plkst. 15.00..

man ir gadījies, kad sestdienā kastītē nekā nav, lai gan pasts strādā līdz 12.. un svētdienas esot brīvas, taču svētdienā ap 12 paradās kastīte lapiņa.. sanāk, pastniece sestdien paņem darbu uz majām un dara to tikai svētdienā :)

Es parasti izņemu paciņu vēl pirms man atsūta info, ka jājiet pakaļ :D Vienkārši pēc ID sekoju līdzi. Līdz ar ko redzu, ka piegādāja pastā - uzreiz skrienu pakaļ. Pasaku, ka nesaņēmu to lapiņu, ka jājiet būtu pakaļ. Nosaucu ID - saņemu paciņu. Pēc 4 dienām atsūta tikai lapiņu, ka esot tā pacīņa jāsaņem :D

OO, par šito es reiz dabūju dzirdēt nejaucības. Lapiņa nebija vairākas dienas, bet pēc koda skaidri redzu, ka sūtījums ir pasta nodaļā. Aizgāju, gribēju saņemt un tad sākās- ko es atnākusi, ja reiz vēl neesot aicināta, ko skrienot laikam pa priekšu, kur deg utt. Labāk nebūtu nākusi...

Izskatās pēc attieksmes jautājuma. Mana jaunā pastniece nekādi nevar trāpīt pa taciņu, lai iemestu ikdienas korespondenci - ziema vai vasara - izbradāsies pa puķu dobi :D))) 

Kad piezvanīju uz pasta nodaļu un palūdzu  kundzi iet pa celiņu ( ko mans suns no kucēna vecuma dara bez mācīšanas), man paziņoja ka nav kas strādā un pastu es pati varot iznēsāt :D 

> Visam - 50%

Izskatās pēc attieksmes jautājuma. Mana jaunā pastniece nekādi nevar trāpīt pa taciņu, lai iemestu ikdienas korespondenci - ziema vai vasara - izbradāsies pa puķu dobi :D))) 

Kad piezvanīju uz pasta nodaļu un palūdzu  kundzi iet pa celiņu ( ko mans suns no kucēna vecuma dara bez mācīšanas), man paziņoja ka nav kas strādā un pastu es pati varot iznēsāt :D 

Tas ir pilnīgi normāli. :)

Šitas jau drīz būs par pieradumu, kad visi aizbrauks uz ārzemēm (pasta darbinieki) ... 

Skatos un nebeidzu priecāties par savām pasta darbiniecēm - kāds paziņojums aizmirsts mājās, izdrukā uz vietas jaunu, atbraucu tieši pēc pieveduma un pakas vēl nav paspētas sašķirot, ja kādu uz fikso atrod, uzreiz uztaisa 'aicinājumu' un varu saņemt uzreiz, kad nosūtu ar pēcapmaksu paciņu, liek man aizpildīt tikai galveno lapiņu, pārējās palīdz pa to laiku aizpildīt. Vienmēr laipni paskaidro, kas kur jāraksta, lai ātrāk viss uz priekšu ietu. Reiz nepamanīju un aizmirsu atlikumu (naudu), kad nākamreiz atnācu, atdeva. Pirms pāris nedēļām atbraucu 4 min pēc slēgšanas (aizmirsu, ka pasts līdz 15tiem strādā/nepiefiksēju, cik pulkstens), atslēdza vaļā un izsniedza paciņu. Paziņojumi pastkastītē ir jau tajā pašā dienā, reti kad nākamajā tikko pēc paciņas saņemšanas nodaļā.

Reāli sajūta, ka jāuzcep viņām kūka :D vai kā savādāk jāiepriecina :)

11 - 20 с 23