Nepamatoti negatīvi komentāri.... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nepamatoti negatīvi komentāri....

Sasāpēja sirds! Meitene man solīja izsūtīt paciņu ar pēcapmaksu ,izskaidroju situāciju kā notiek pēcapmaksa,jo nead nav sūtījusi  ... gaidīju ilgi paciņu un izrādās viņa nemaz nav izsūtīta.    Uzrakstīju komentāru zem viņas profila! Un šodien es ierauguzem sava profila šo:

Nevaig jau uzreiz likt negatīvu atsauksmi! Naudu man neuzskaitījāt, jo runājām ar pēcapmaksu tāpēc nav par ko sūdzēties, neesat neko zaudējusi.

Kur vispār loģika...? Runājām ar pēcapmaksu un beigās man bija jāuzskaita uz konta naudiņa,kaut arī par konta datus vispār nebija iedevusi!!!!!

Kā cīnīties ar negatīvo komentāru,ja neesi to pelnījusi?

15.07.2013 16:41

Исправлено 15.07.2013 16:41

neniem pie sirds... diemzhel dazhadas pardevejas te ir :((( 

15.07.2013 16:42

hmm :D Dīviani Jums šeit sanācis  ir. Savā ziņā nedaudz negodīgi. Viņa vienkārši piesedz sevi, ja tā var teikt.. (Es jau neko neizdariju, ko gan es?)

15.07.2013 16:46

Runājām ar pēcapmaksu un beigās man bija jāuzskaita uz konta naudiņa,kaut arī par konta datus vispār nebija iedevusi!!!!!
Bet viņa jau nesaka, ka Jums bija jāskaita, bet gan to, ka neko neesat zaudējusi => nevis ka būtu pārskaitījusi naudu un pēc tam nesaņēmusi paciņu...

Vienkārši dīvaini no cilvēka puses, ka nevar pabrīdināt, ka vispār nesūtīs!

15.07.2013 16:58

piekrītu Laurinsh 

15.07.2013 17:00

Paldies,par atbalstu jumsSmaidīgs! Biju gaidījusi negatīvāku viedokli, bet laikam tad nav ko tiešām ņemt galvā!

1 - 5 с 5

Тема закрыта