"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25

Sveikas!

MK uzgāju tādu foruma tematu "Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25... Esmu nesaprašanā, vai tiešām jau no 25 g.v. skaitās veca jaunā mamma? Man šķiet, ka šobrīd LV vidējais dzemdētājas vecums jau ir nedaudz virs 25 gadiem (kaut kur lasīju). Labi, par vecāku varbūt var saukt VIRS gadiem 30 (domāju, ka man arī kāda noteikti nepiekritīs), bet ne jau gados 25? Kā jums šķiet?

Pati esmu virs 25 un strauji tuvojos 30 Smejošs

Cik gados dzemdējāt pirmo bērnu? Smejošs

54 Ответы

Man pirmais piedzima 18, otrais 19 gados. Tagad bus 26 un lielakais jau 7 gadnieks skola ies. 

Man deelins piedzima pirms 2 meenesiem un man ir 30 gadi,

Pirmkart jauna mammina skaitas- sieviete kuram berns tiko piedzima, nav gadina. Es dzemdeju kad bija 25 gadi, lasiju ka tas ir labveligs periods sievietei lai pirmais berns. Jo pec 26, jauorganismam nav tik daudz energijas un veselibas. Pec 30 nu nezinu, liekas par velu.. jo 20-25 var gan dzemdet gan macities vai stradat, visu var paspet, ne tikai par karjeru domat.

Pirmais 19 gados, otrais 33 gados. Starpība liela, bet tā bija lemts.
Mans uzskats - pirmo bērnu vajag līdz 30 gadiem. Pēc 30 var iet visādi, gribat vai negribat, bet organisms mainās. Līdz 40 gadiem var otro, trešo, vai cik nu katra vēlas bērnus. Pēc 40 gan vairs ne.

pirmais 19 ,otrais 21 ....

:)

Šobrīd man 30 (no janvāra) un mazajai 3 būs augustā..

Pirmais bernins piedzima,kad man bija 21 gads,otrs-26 gados.Pasai tagad 28 gadi,jutos jauna ;)

Ārprāts, tas izklausās tik drausmīgi.....:(

Tad jau esmu tā vecā mamma, man pirmais bērniņš piedzima, kad man bija 28.

Ir jau forši ,ka vari būt jauna mamma un sagaidot savus trīsdesmit, bērnam svinēt, kā minimums, 10 gadu jubileju.:)

Bet es sliecos domāt, ka katram un visam savs laiks un nav jau liela bēda, ka bērna 10 gadu jubileja tiks svinēta ap manu 40 gadu slieksni.

Agrak dzemdeja daudz jaunaka vecuma, bet dzemdibu nodalja parsvara strada sievietes gados, tapec musdienu 30-gadu maminjas, vinjam shkiet jau vecas. Tas ir tikai normali, ka tagad grutniecibas vecums ir novirzijies stipri uz priekshu un katrs pats izvelas to labako laiku. 
Nav pareizak, ja jasteidzas un bezatbildigi japaliek stavokli 20 gados, ja taja bridi meitene vel doma par ballitem un neko nvar dot mazulim.

Исправлено 26.04.2014 23:40

uuj nu tiesam newar piekrist ka 25 un jasaucaa pa wecu:) jaunaa mamina ir ta kurai pirmais  bernins..pec maniem uzskatiem:)wienalga 21 jeb 25 jeb 30:) man ir pasai 26 un naw wel bernu.. nu ta ta dzive iegrozijusies..neweiksmiga milestiba iepriekseja..bet tagad ir laimiga un wiss ka wajag bet wel patreiz naw laiks mazulim:) un itin nemaz neuztraucos ka man jau 26 bet wel naw berna:) Ta teiks , bus, tad kad tam bus istais laiks:) pats pieteiksies;)

11 - 20 с 54