"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25

Sveikas!

MK uzgāju tādu foruma tematu "Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25... Esmu nesaprašanā, vai tiešām jau no 25 g.v. skaitās veca jaunā mamma? Man šķiet, ka šobrīd LV vidējais dzemdētājas vecums jau ir nedaudz virs 25 gadiem (kaut kur lasīju). Labi, par vecāku varbūt var saukt VIRS gadiem 30 (domāju, ka man arī kāda noteikti nepiekritīs), bet ne jau gados 25? Kā jums šķiet?

Pati esmu virs 25 un strauji tuvojos 30 Smejošs

Cik gados dzemdējāt pirmo bērnu? Smejošs

54 Ответы

Sveiki te vēl viena ,*veca māmiņa* :) man jaunakam dēliņam 3.5 g,un vēl Meitai -14,Dēlam-19,un Meitai-22g,.Pašai nan 43,bet jūtos uz visi 28 .Tik jauki un forši ka bērni vispar ir!!! 

Manuprāt,katrs ir tik vēcs cik pats jūtas :))

> Letas drebes

Sveiki te vēl viena ,*veca māmiņa* :) man jaunakam dēliņam 3.5 g,un vēl Meitai -14,Dēlam-19,un Meitai-22g,.Pašai nan 43,bet jūtos uz visi 28 .Tik jauki un forši ka bērni vispar ir!!! 

Manuprāt,katrs ir tik vēcs cik pats jūtas :))

+++ :)

Man tūdaļ 29,bērninam paluek 5.piedzima 24 gados.un tad jau dzemdibu nama nosauca mani par vevo dzemdētāju,jo tagad daudzas 21 gada vecumā jau dxemdē.

Исправлено 27.04.2014 10:03

Tas ir vājprāts,jo manuprāt ir vispirms vismaz jāizglītojas,ja vecāki nav oligarhi protams,jo laikam ir jādomā par darbu,un uz ko barot bērniņu..Nevienam negribu pārmest,kā kuram sanāk,bet domāju diezvai 18-20 gados cītīgi plāno bērnus,visbiežāk sanāk neplānoti,un tādā gadījumā vājprāts saukt 25-30 gadīgo sievieti par veco mammu..Tas ir normāls vecums priekš pirmā bērna!!!!! Līdz 35 gadiem ārsti saka,ka ir normals vecums dzemdēt bernu.

Piekritu.zinu meitwni kas 16 gados laida pasaule bernu,tagad vecakui abus uztur.sex. jauniesiem palicis par nenopietnu padarisanu.diemzel

Man paāi 21.g. un meitiņa ,vienmēr esmu gribējusi būt jauna mamma :)

Bet draudzenes kuram 28 un 30 ir mazi bērniņi ,ne pa visam neliekas vecas , jaunas foršas māmiņas :)

Man liekas ka tādu rāmju veca vai jauna māmiņa nav ,viss atkarīgs kā pati jūties :)

padomju laikos tāds apzīmējums bija,  pēc 25 jau skaitījās veca dzemdētāja, bet tas tik tā, dzemdēja tak tāpat i jaunas i vecas :D domāju, ka tas vairāk vai mazāk ar bioloģisko pulksteni saistīts, lai vai kā ar studijām, karjeru un dzīvošanu sev tur nebūtu, vairākkārt pierādīts, ka labākais vecums, kad dzemdēt ir 20-25gadi...pati neiekļāvos, bet vismaz plāns līdz 30gadiem 2 bērnus dzemdēt ir īstenots  :D

Исправлено 30.04.2014 11:54

Novēlu visām sievietēm izbaudīt šo prieku un laimi! Lai tik dzimst veseli un burvīgi mazuļi un nevajag domāt par vecumu, jo nav tāda ideālā vecuma kļūt par māmiņu, jo citai tāds var pat nepienākt ...

Исправлено 30.04.2014 10:07

Man pirma meita piedzima,kad man bija 25 gadi.Otra meita piedzima,kad man bija 27 gadi un tagad drīzuma saņemsimies trešajam bērniņam,tad viņš piedzims,kad man būs 31 gadsSmaidīgs

piekriitu,man arii sirds gandriiz izleeca,pat aarsti iesaka dzemdeet liidz 30,it,kad esot labaakais vecums,uzskatu,ka veca jaunaa maaminja ir peec 35 vai 40,kad iet uz b.d un nevar saprast,mamma vai jau ome,jo muusdienaas jau ap 40 dazhai paveicas par omi kljuut :d

21 - 30 с 54