"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

"Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25

Sveikas!

MK uzgāju tādu foruma tematu "Vecās māmiņas"jeb tās, kurām virs 25... Esmu nesaprašanā, vai tiešām jau no 25 g.v. skaitās veca jaunā mamma? Man šķiet, ka šobrīd LV vidējais dzemdētājas vecums jau ir nedaudz virs 25 gadiem (kaut kur lasīju). Labi, par vecāku varbūt var saukt VIRS gadiem 30 (domāju, ka man arī kāda noteikti nepiekritīs), bet ne jau gados 25? Kā jums šķiet?

Pati esmu virs 25 un strauji tuvojos 30 Smejošs

Cik gados dzemdējāt pirmo bērnu? Smejošs

54 Ответы

Man 26.gadi,bet drīz jau 27.būs.. ,dēliņam jau 1.4mēneši.:)Domaju ideāls vecums kad sākt dzemdēt bērnus..;)

Исправлено 30.04.2014 10:17

Visas māmiņas ir foršas, gan uz 18, gan 40 un vairāk gadiem, galvenais, lai mazulītis justos mīlēts un gaidīts. Reku, Holivudā daudzas pēc 40 dzemdē, un nekāda vaina(Madonnai-meita 38.gados,dēls 42.g, Meraija Kerija-42g., Selīna Diona-42.g.u.c.).Mūsdienās pie labā dzīves līmeņa 40 ar kapeikām nemaz vēl nav nekāds vecums...Skūpsts

Исправлено 30.04.2014 10:18

Visas māmiņas ir foršas, gan uz 18, gan 40 un vairāk gadiem, galvenais, lai mazulītis justos mīlēts un gaidīts. Reku, Holivudā daudzas pēc 40 dzemdē, un nekāda vaina(Madonnai-meita 38.gados,dēls 42.g, Meraija Kerija-42g., Selīna Diona-42.g.u.c.).Mūsdienās pie labā dzīves līmeņa 40 ar kapeikām nemaz vēl nav nekāds vecums...Skūpsts

Es laikam esmu pieskaitama pie "jaunajam mamiņam''. Lai arī nekad neesmu šķirojusi mamiņas pēc vecuma :)

Man nesen palika 22 gadi un ir divas meitas. 3,3 gadi un 1,4 gadi. 

Neuzskatu, ka neko nevaru saviem bērniem dot, jo esmu jauna.. nepatīkami, ka citas ta raksta!!

Un priecīga esmu, ka tik jauna esmu mamma !! :)) kad man būs 30 gadi, tad vecakajai jau būs 11 gadiņi un mazajai 9 :)

Man ir 38-vecākais dels jau precejies,jaunakajam 19 ,meitai 14 un mazākajai meitinai 3-kas var būt skaistaks-ESMU BAGATA!!!:))

Man 26 un puikam 9 pilni mēneši. Būtu gribējusi būt ātrāk mamma un jā, zuskatu,ak esmu jau veca mamma, jo kad dēlām būs 18, man jau būs pie 50... Gribējās bērna izlaidumā būt jaunākai:) Bet pa lielam, vecums jau atkarīgs no sajūtām, iekšējām:) Uz saviem 26 jūtos kā uz 30. Respektīvi, pieaugušāka, ja pavēro kā dzīvo citas manā vecumā-ballītes, vīriešus maina kā zeķes un pašas laimīgas.

:))) neizteikšos. pēc šāda kritērija es esmu antīkā mamma :)

Esmu veiksmīgi tikusi abos kritērijos - pirmais 23,otrais 28,  - reāli atšķirībs nekādas! 3 gribētu sadomāt uz kādiem 38,39 gadiem:) Varu pateikt tikai to,ka no ārstu viedokļa 28 skaitās veca mamma - tā tas diemžēl ir!

Man pirmais puika piedzīma 17, un otrs 34 :)

Исправлено 30.04.2014 10:52

Es jau 25 gados 4 bērnu mamma biju :D

Tāds man bija plāns bērni līdz 30 gadi ,forši vecākajam dēlam jau 11 gadi junioram 5 ,super!

31 - 40 с 54