Vai tas tā ir? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tas tā ir?

Saka ka puķes jūt cilvēkus,kas viņus laista,vai tiem cilvēkiem patīk puķes,vai viņi ir vienaldzīgi,palēja un palēja,ir tāda problēma,es sāku dzīvot ar puisi,šiet puķu viņam mājās ir daudz uz katras palodzes pa 20 podiņiem dažādu,daudzu puķu nosaukumus pat nezinu,un zinu it kā ka  katrai puķei savs daudzums ūdens jālej,kura mīl vairāk,kuru vispār var retāk paliet,laistu it kā normāli,bet viena sakalst=D,otrai vel kas,mājās pirms tam bija puķes,lēju kā vajag,un visas zieda un plauka,šiet iepriekš dzīvoja viņš ar mammu,mamma puķes laistīja,saka,ka puķes pierod pie viena saimnieka un viss,ja sāk liet cits,viss iet greizi

01.05.2014 07:46

man pašai puķes aug griezdamas, naudaskoks aug treknām lielām lapām,ziemsvētku kaktusu gribēju pārstādit bet tas zied un zied,bet tagad parziedēja tik..:D

Atkarīgs jau arī no ūdens un mēslošanas,un arī saka kad ar puķēm ir jārunā tad tās labāk aug..:)

01.05.2014 07:54

Ja,tadu ari dzirdeju ka ir jaruna

01.05.2014 08:08

Apstākļi jau arī mainās. :P Ne tikai saimnieks :D Par puķēm vajag īpaši rūpēties. :) Pirmajā vietā jābūt puķēm. Tad viss pārējais :)

01.05.2014 08:17

atkarīgs arī no gaisa mājās.man puķes aug tikai 1 istabā. Īpaši neko nedaru. Māsai puķes aug labāk, bet viņa par tām rūpējas vēl mazāk.zied kā trakas. vīra mātei sen jau visas puķes kā koki. šķiet, ka radons kaut kur tuvumā, jo aug kā trakas. Atkarīgs no daudziem aspektiem, bet vairāk jau no gaisa mājā, puķu īpatnībām utt. protams, arī kopšanas.

01.05.2014 09:50

Ir cilvēki, kam visas puķes, kuras tie laista vai stāda ļoti labi aug un ir tādi, kam tieši tādos pašos apstākļos, nekas negrib augt. Nezinu vai tā ir kāda enerģija, jušana, aura :) vai kaut kas cits, bet no cilvēka tas ir atkarīgs. Protams arī telpas, jo ir telpas, kurās augi negribīgi aug.

Piemēram manā mājā zied un zeļ tikai orhidejas un aug aloja. Citas vnk nīkst.... Nezinu kapēc tā, pareizi laistu citas, bet nekad man neaug, tapēc es pieturos tikai pie orhidejām. Nevainīgs

01.05.2014 10:40

Nē, tā nav.

Noskatās kursus. Sāksies gan tikai oktobrī. https://www.coursera.org/course/plantknows

1 - 7 с 7