citi salati - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

citi salati

sveikas..:) Varbūt varat ieteikt kādu citu salātu recepti jau apnikuši tie rosoli,čipsu salati,..:):D

14 Ответы

hmmm, a kas ir čipsu salāti? nezināju tādus..

es parasti, ja ko sagribas - iedvesmojos no repectes.lv vai draugos, sadaļā runā mēdz parādīties interesanti ēdieni.. ā, un vēl apollo pašā apakšā ir recepšu sadaļas..

Исправлено 01.05.2014 16:31

Man ir vieni superņammīgi un sātīgi salātiņi, ar ko savulaik "iebaroju"'savu toreiz vēl topošo vīru:

Sastāvdaļu daudzums pēc savas gaumes- jo vairāk tomātu,jo sulīgāki salātiņi. Tātad,vajag:

Rīvēts siers (labāk paciets, lai vieglāk rīvēt);

1-3 vārītas olas;

Majonēze Provansas (bet tikai zīmola"Francis"- dzeltenajā paciņā);

Tomāti (sagriezti vidēji lielos gabaliņos);

Karija pulveris (pēc garšas).

Ja vēlas "izstiept" šos salātus ilgākam laikam, vai daudziem ēdējiem- var likt virsū uz rupjmaizes šķēlēm biezā slānī,porciju veidā.

Aci miedzošs

Исправлено 01.05.2014 16:32

Man ir vieni superņammīgi un sātīgi salātiņi, ar ko savulaik "iebaroju"'savu toreiz vēl topošo vīru:

Sastāvdaļu daudzums pēc savas gaumes- jo vairāk tomātu,jo sulīgāki salātiņi. Tātad,vajag:

Rīvēts siers (labāk paciets, lai vieglāk rīvēt);

1-3 vārītas olas;

Majonēze Provansas (bet tikai zīmola"Francis"- dzeltenajā paciņā);

Tomāti (sagriezti vidēji lielos gabaliņos);

Karija pulveris (pēc garšas).

Ja vēlas "izstiept" šos salātus ilgākam laikam, vai daudziem ēdējiem- var likt virsū uz rupjmaizes šķēlēm biezā slānī,porciju veidā.

Aci miedzošs

Исправлено 01.05.2014 16:30

> Sanita

hmmm, a kas ir čipsu salāti? nezināju tādus..

Jā,es arī labprāt gribētu iepazīties ar čipsu salātu recepti!!! Nevainīgs

Исправлено 01.05.2014 16:30

> Sanita

hmmm, a kas ir čipsu salāti? nezināju tādus.

Jā,es arī labprāt gribētu iepazīties ar čipsu salātu recepti!!! Nevainīgs

Es parasti gatavoju, rīsu un šķinķa tad arī ananāsu salātus citreiz siera un tomātu un dažus citus.

siera čipsi,rivets siers holandes,gurķis svaigs sagriezts gb,tomati sagriezti gb, paprika gb,var likt ari kukuruzu (ja garšo).majoneze provansas

Un tad visu kārto kārtām bļoda, sasmalcina čipsu,tad klaj majonezi,tad tomati majoneze,čipsi, majon,gurķis,majon.paprika,majon.utt.var mainit kartas.un uz 1-2h lai ievelkas..:)

Ananasi, kinas kaposts, zaveta vista :) visu samaisa kopa ar majonezi un nam nam :)

Roltoni (miksti, bez garsvielam), tomati un majoneze :)

Kiploku grauzdini (kubiņi, labak savi ceptie, lai nav tik cieti, bet tadi pufigi), kukuruza, olas, sampinjoni, siers, tomati(pec izveles) un majoneze :)

*man ļoti patīk - rukola, saulespuķu sēkliņas, čeri tomātiņi(principā vienalga kāds tomāts,ka tik tomāts), siers (kāds nu garšo), mazliet garšvielas, olīveļļa. visu sagriež kubiņos un samaisa :)

Meitenes, te jau var noslīkt siekalās, šito lasot! SmejošsMēdīgs

1 - 10 с 14