Taisnotājs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Taisnotājs

Sveikas Meitenes! Man jau otro reizi nomāc viena problēma... Nezinu kāpēc man  jau otro reizi sadeg taisnotājs,vienkārši sabojās .. metāliņš kurš uzkarsts paliek brūns. Varbūt kāda zin kāpēc tā notiek,jo pirmo taisnotāju lietoju bez matu aizsargājamā līdzekļa ,bet sadega,otro reizi gan lietoju,gan nelietoju ,kā kuru reizi,bet tikuntā sabojājās.  Ko man iesākt? Izskatās ,ka būs atkal jāpērk jauns.. abi taisnotāji ir remington un uzkatu ,ka tā ir laba firma,jo pirmais taisnotājs noturējās 4 gadus;) 

14 Ответы

Pārmaiņas pēc iegādājies citu! Varbūt noveiksies! Es gan esmu bez pieredzes matu taisnošanā, jo maniem matiem tas neprasa vajadzību. Lai veicas atrast īsto taisnotāju kas kalpos un nelūzīs! Aci miedzošs

Baigi traki,man pašai vienmēr bijis remingtons,nav bijušas problēmas.

Sākumā ļoti ilgi turējās ,bet pēc tam kaut kā....  īsti nezinu kas notika,likās ,ka varbūt no kādiem līdzekļiem ,bet nu nē. Laikam jau būs jāiegādājās jauns ,tagad jau vairs negribas skatīties uz dārgākiem un labākiem,jo var jau atkal tas pats notikt :(

Man arī remington salīdzinoši atri sabojaajaas,  pat garantija vel bija, salabot nevarēja un dabuju citu taisnotaaju tajaa pašaa vērtībaa, šoreiz Philips un ptuptuptu, viss ok 

Starp citu, kur pirki? Nezinu, vai tikai dīvaina sakritība, bet pilnīgi ar visaam precēm, kuras pirktas Elkor, man gadījusies kaada ķibele. 

Man taisnotājus mamma pirka,nepateikšu  kuros veikalos pirkti..

Varetu būt ,ka vienkārši jāpeerk profesionāls ,kā frizieru salonos,varbūt parastie netur tadu slodzi,jo matus taisnoju katru darba dienu.

4 gadi, tas ir ilgs laiks, sevišķi, ja matu taisnotāju izmanto bieži, manuprāt, vienkārsi savu laiku nokalpojis. :) Ilgāku laiku kalpos, kā jau minēji, profesionālais taisnotājs, ko izmanto frizieri. :)

4 gadi, tas ir ilgs laiks, sevišķi, ja matu taisnotāju izmanto bieži, manuprāt, vienkārsi savu laiku nokalpojis. :) Ilgāku laiku kalpos, kā jau minēji, profesionālais taisnotājs, ko izmanto frizieri. :)

es piem pirku frizieru veikala, cena 5 eur dargak neka parastos veikalos, bet kvalitate ideala, man taisnotajs jau 6 gadus, lietoju katru tresho dienu, problemu nav

vienigais ko gribas, nomainit pret jaunaku paaudzi, lai gan visas labas funkcijas, jau shajaa vecaja ir iekshaa

1 - 10 с 14