Dziedniecība-ticēt vai nē.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dziedniecība-ticēt vai nē..

Sveika meitenes, padalaties ar savu pieredzi un zināšanām!Smaidīgs

Vai ir kāda meitene, kurai ir bijusi darīšana, saskarsme ar dziendiecibu, vai tas palidz, un ir ticamība, ka dziednieks spēj palidzēt, kā piemēram tikt pie bērniņa...:)

Man tagad situācija ir tāda,man ir 14 gadus deliņš bet vienmer esmu gribejusi otru bērniņu. Gadus 12 nevarēju tikt pie mazulīša, bet 7.mēnešus atpakaļ paliku stavokli, kur 8. nedēļas notika spontānais:((( Tad nu atkal cenšamies ar viru, bet pagaidām nav nekas sanācis..ļoti, ļoti gribu mazuliti!!!Nevainīgs Esmu gājusi pie ārsta-jautajusi ginekologam, saka, ka viss kartiba, tikai gaidiet, bet cik ilgi jagaida..Tad nu man draudzene ieteica dziednieci apmeklet, jo manai draudzenei agrak arsti noteica neauglibu, kad vina nekad nevares dzemdet, bet luk vina aizgaja pie dziednieces, un nu jau nesen piedzima trešais berniņs-tik feini!!!:) Tad nu iedomajos ari Jums meitenes uzrakstit manu sāpi, un nezinu ko isti darit, ko daritu Jus  un ko iesakat darit?!! Tagad esmu neziņā ARSTS vai dziednieks!!! Paldies, ceru uz kadu padomu-jaukas brivdieniņas!Smaidīgs

03.05.2014 15:23

Slimnica pec spontana arsti mani izpetija, un kaa ari teica: Ja jau esi apauglosanas notika tatad viss kartiba ovulacija notiek, un turpinam atkal gaidit..tad nu gaidam:) Viram vajadzetu veikt spermogrammu. Virs piekopj loti veseligu dzives veidu, nelieto alko, nesmeķe, nodarbojas ar sportu, veseligs uzturs..domaju, ka vinam viss ok..un no ieprieksejas laulibas ari ir divi bernini..vinam pat liekas ta divaini, kaa tas ir, ka nevar tikt pie bernina, jo vinam nekad ar to nav bijusi problema..tad nu, laikam mana vaina:(( Bet vispirms varbut jaiet apjautaties ginekologam ko man darit...

03.05.2014 15:41

mums ģimenē ir  ļoti laba ginekoloģe!....mammas darbakolēģei ar bija šāda problēma, no pirmās laulības bija viens bērniņš un tad pēc daudziem gadiem apprecējās vēlreiz bet pie bērniņa nevarēja tikt:(

tad mana mamma viņu aizveda pie mūsu ginekoloģes un viņa palīdzēja!

ja ir interese varu iedod koordinātes! (raksti privāti)!

lai jauka dieniņa!

03.05.2014 15:49

> FashionLifeLove

no klasiskās medicīnas- jāpārbauda, vai vispār notiek ovulācija, olvadu caurlaidība, vīram jātaisa spermogramma, jo rezultāts jau ir atkarīgs no diviem. Spontānais tikpat labi var norādīt uz sliktu spermas kvalitāti un savā ziņā spontānais ir dabiska regulācija, jo mazajam varbūt kaut kas bija greizi attīstībā. Vai tika kontrolēts progesterons? 

vēl varu ieteikt palasīt portālā calis.lv, tur ir daudz pieredzes no meitenēm, kas cīnās par bērniņu

Liels paldiesm Tev, nezināju par tādu portālu kā cālis!!! Ieskatijos un tiešām tur var uzzināt dzko jaunu-paldies velreiz-veiksmi!!!Smaidīgs

03.05.2014 16:21

Paldies visam meitenēm, kuras atsaucās -jus esat jaukas-burvigas brivdienas!!Smaidīgs

11 - 14 с 14