4irka - Профиль пользователя - Atverskapi.lv

4irka

13.01.2014 01.03.2017 11:56

sveikas visas jaunkundzes un damas,protams ari maminas!!!! ka jau mes visas es ari gribu atbrivot kadu vietinu sava skapi,tapec mana piedavajuma atradisiet gan bernu gan sieviesu lietas! visas drebes ir laba stavokli,un mazlietotas! zemas un runajamas cenas....perkot vairakas lietas var sarunat atlaidi! *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Veiksmigu un patikamu dienu jums!

Место жительства

Centrs, Rīgas rajons

Домашняя страница

-

Способ получения оплаты

Skaidrā naudā
Bankas pārskaitījums

Способ доставки товара

Pie pārdevēja
Pakomāti

Последние отзывы

Diemzel es savu sutijumu ta ari no sis pardevejas sanemusi neesmu (naudina, protams, ir parskaitita). Manas vestules netiek pat izlasitas un, zvanot uz pardevejas telefonu, atbild vinas masa. Skumji
Tā kā arī esmu iemācījusies likt atsauksmes gribu izmantot izdevību un pateikties par nu jau sistemātisku sadarbību no šīs pārdevējas. Sūta man pa pastu, nekad nekāda kavēšanās, līdz manīm nonāk ļoti labs apģērbs par pieņemamu cenu. Lietotājām, kuras salikušas neglaimojošās atsauksmes, iesaku netaupīt pāris monētas un sūtīt caur kādu piegādātāju, tad nebūs pārpratumu, ka lieki nogaidījāt sava skopuma pēc. Ļaunprātība no šās lietotājas nav novērota. Ja satiekaties, tad izpētat, ko pērkat, jo nu jau žēlabas atsauksmēs un forumā par klātienē pirktu preci ir smieklīgas.
Mīļš paldies par jaukajiem vārdiem, un par to, ka esi!